בימים אלו כאשר ההנחיות משתנות מפעם לפעם, חלק מהאטרקציות עשויות להיות סגורות. על כן חשוב לתאם מראש ולבדוק ישירות מולם בטלפון כי הם אכן פתוחים לפעילות.

אתגר הניווט: סודות בשדות

מוכנים לשים את הסלולארי בתיק לשעתיים וחצי, להצטייד במפה, משימות ורמזים ולצאת למשימת ניווט בעקבות אוצר? זה מה שמחכה לכם בנופים ובשטחי החקלאות של קיבוץ טירת צבי. איך תמצאו את האוצר של סודות בשדות? בעלי החיים, הצומח והסביבה המיוחדים לעמק יעזרו לכם למצוא את הרמזים.

בעזרתם תהפכו לזמן קצר לגששים שמחפשים עקבות בעלי חיים, תגלו מה עומד מאחורי עמוד מסתורי, מה מסתתר במבוך עצים ותפענחו צפנים. קדימה להרפתקה המשפחתית.

מחפשים עקבות בדרך לאוצר | צילום: סודות בשדות

מחפשים עקבות בדרך לאוצר | צילום: סודות בשדות

הכי קרוב לנוף: נקודת מוצא – השכרת אופניים וטיולי רכיבה

אוהבים לרכוב על אופניים? נצלו את מזג האוויר של תחילת האביב, כשמסביב הכל ירוק ופורח, לטיול על גלגלים בלב שפלת יהודה, המוכרת גם כארץ אלף המערות. בין גבעות חורש ים-תיכוני, המנוקדות עכשיו בפריחה עונתית, שרידי ישובים עתיקים, מערות מסתור ומערות קבורה עוברים מספר סינגלים בדרגות קושי שונות.

לאורך הדרך ישנן פינות חמד קסומות המזמינות לעצור להפסקה בטבע. את האופניים תוכלו לשכור בנקודת מוצא והם ידאגו לצייד אתכם לפני היציאה במידע על מסלולי הרכיבה ובטיפים שווים למסלול.

לרכוב על אופניים בשבילי עדולם | צילום: נקודת מוצא

לרכוב על אופניים בשבילי עדולם | צילום: נקודת מוצא

בין דרכים קדומות ומטעי זיתים: ריינג’רים ציפורי

את בירת הגליל, הלוא היא ציפורי, אפשר להכיר בטיול מאתגר וחוויתי, שיוציא מכם הרבה קריאות וואו, יעלה לכם את הדופק וגם חיוך על השפתיים. איפה כל זה קורה? בטיול ריינג’רים, שמתאים גם לכל המשפחה מגיל 5 ומשלב תצפיות מרהיבות, עם טיול בנחל ציפורי וכמה קפיצות שוות. 

נסיעה ברכבים החדשים תאפשר לכם גם לפתוח את השמשה, אז תוכלו לגמוע את הנוף ולצלם אותו ואת הדרך ממש ממש מקרוב! 

צלם, צלם, עושים כאן חיים! | צילום: אן הורוביץ

צלם, צלם, עושים כאן חיים! | צילום: אן הורוביץ

סלינו בידנו: הסוכה של כרמלה

לא כל יום פוגשים סוכה מסורתית המצויידת שטיחים צבעוניים, מחצלות, כריות ופינות ישיבה כייפיות. הכירו את הסוכה של כרמלה – סוכת ענפי תמר, במבוק וקנים, הנמצאת בין בתי היישוב במושב עמקה, שבגליל המערבי. במקום לינה, ארוחות תוצרת בית עם ניחוחות תימניים ומאכלים כמו קובנה, ג’חנון ופיתות בטאבון וגם סדנת קליעת סלים. רוצים להכין סל מעשה ידכם? זה המקום לביצוע המשימה.

קולעים סלים | צילום: הסוכה של כרמלה

קולעים סלים | צילום: הסוכה של כרמלה

בקצב שלכם: איתמר טיולי ג’יפים

את הנופים הירוקים העוברים ביערות, נחלים, מעיינות והרים אפשר לראות לא רק דרך הרגליים. חברת איתמר טיולי ג’יפים מזמינה אתכם לצאת אל הטבע בטיול מתגלגל, שיאפשר לכם להוסיף ליופי של הנוספים חוויות אחרות. את הקצב, רגוע או אתגרי, תקבעו אתם וגם את אזור המסלול בצפון ואורכו. רוצים לשלב גם ארוחה בטיול? אל תשכחו לתאם מראש.

טיול גיפים בהרי הצפון אל מעיינות ונחלים | צילום: איתמר טיולי גיפים

טיול ג’יפים בהרי הצפון אל מעיינות ונחלים | צילום: איתמר טיולי ג’יפים

אימהל’ה גלישה: אשדות – טיולי סנפלינג

מה דעתכם לראות את נופי הגליל המערבי בדרך מיוחדת? אשדות טיולי סנפלינג מציעים לכם להצטרף אל טיול סנפלינג במערת קשת. מעבר לחווית הגלישה מחכה לכם מסלול מעגלי קצר, אך מאתגר. מוכנים לאתגר?הצטרפו לטיול שיוצא ממש בסופ”ש הזה! » 

יש לכם אומץ? | צילום: אשדות - טיולי סנפלינג וגיפים

יש לכם אומץ? | צילום: אשדות - טיולי סנפלינג וג’יפים

אפוקליפסה זה כאן: לייזר טאג תל אביב

הקורונה והשינויים שעבר העולם בשנה האחרונה הביאו את חברת לייזר טאג תל אביב, לפתח משחק לייזר טאג חדש וחוויתי, בזירה של מועדון הלילה “הקאסה דה קוקו” לשעבר. לפני תחילת המשחק מקבל כל שחקן אפוד עם שני חיישנים בכתפיים, חמישה בחזה, שניים בגב וארבעה בראש, נשק M-4, רימונים ואקדח גלוק. עכשיו המשימה שלכם להפעיל את החשיבה ולמצוא אסטרטגיה, שתוביל אתכם אל הניצחון מול הקבוצה המתחרה.

מוכנים לחוויה יוצאת דופן? | צילום: לייזר טאג תל אביב

מוכנים לחוויה יוצאת דופן? | צילום: לייזר טאג תל אביב

  • חשוב לנו שתדעו, שהעסקים המופיעים בכתבה זו אמנם מפרסמים באתר טיולי, אולם הם נבחרו בקפידה להופיע בכתבה זו.

מחפשים עוד רעיונות לבילוי בסופ”ש? מצאנו עוד כמה כתבות שיכולות לעניין אתכם: