קווסטים: חדרי בריחה במרחביה (אסקייפ רום)

0737824153
חדרי בריחה (אסקייפ רום) בקיבוץ מרחביה (צמוד לעפולה)! יש לכם 60 דקות להימלט מהחדר. נעולים עם משתתפים נוספים, עליכם להשתמש בחפצים וברמזים בכדי לפענח חידות וצפנים על מנת להימלט. חווית משחק מהנה ומאתגרת במיוחד!

התקשרו אלינו

0737824153
צור קשר

מאפיינים: אתגרילילדיםרומנטימשפחותמתאים לקהל דתימתאים לקבוצותפתוח בשבת

בלעדי לגולשי טיולי

5% הנחה לגולשי אתר טיולי בהצגת קופון
כתובת: קיבוץ מרחביה (צמוד לעיר עפולה)
אזור: גליל תחתון, עמקים וגלבוע
חבל ארץ: עפולה, התבור, עמק יזרעאל ובקעת יבניאל

60 דקות - זה הזמן שיש לכם כדי לברוח מחדר נעול. חדר בריחה הוא משחק הרפתקאות שבו המשתתפים ננעלים בחדר יחד עם משתתפים נוספים, ועליהם להשתמש בחפצים השונים שבחדר כדי למצוא רמזים, לפתור סדרה של חידות, לפענח צפנים ולהימלט מהחדר בזמן שניתן, כי אם לא...

שני חדרי בריחה מחכים לכם אצלנו:

רוצח הרנטגן
דניאל נעלם באזור הגלבוע לפני שבוע. העיתונים מספרים על "רוצח הרנטגן", רוצח סידרתי המטיל את אימתו על תושבי האזור, אבל אתם אזרתם אומץ ויצאתם לסייע למשטרה בחיפושים אחר דניאל. אבל כשירד הלילה ואיבדתם את הדרך, התהפכו היוצרות והוא זה שהצליח ללכוד אתכם ברשת! עכשיו תצטרכו להפעיל את התאים האפורים שלכם כדי לשרוד ולברוח מבית המטבחיים הזה. אין הרבה זמן והשעון כבר מתקתק. אתם עוד חושבים? תברחו כבר!

בשבי הסורי
השנה היא 1973, והמתח בגבולות מדינת ישראל בשיאו: האם סוריה ומצרים מתכוננות למלחמה? נשלחתם כסוכני המוסד לחבור לאיש הקשר בדמשק שבסוריה, אלא שאיש הקשר שלכם נלכד טרם המפגש. בהחלטה אמיצה בחרתם להונות את הסורים, ואפשרתם להם ללכוד אתכם, כדי להגיע לאותו תא מעצר של איש הקשר, לאסוף ממנו את המידע ולברוח חזרה לישראל. עכשיו, כשאתם בשבי הסורי, אתם מבינים שהמשימה קשה במיוחד, ואם לא תצליחו לברוח תוך 60 דקות, חבל התלייה יחכה לכם בכיכר דמשק. השעון כבר מתקתק.... עדיין לא התחלתם?

איך מגיעים

waze: קווסטים חדרי בריחה, קיבוץ מרחביה.

(לאחר ביצוע הזמנה באתר תקבלו מייל ו-sms עם קישור לווייז שיוביל אתכם עד אלינו).

שעות פתיחה

ראשון-רביעי: 9:00-00:30 | חמישי-שבת: 9:00-02:00

מחירים

למחירון המלא באתר קווסטים Questeam >>
 

0737824153

מפת האזור

טוען את המפה

ספר לנו מה דעתך בפייסבוק

ספר לנו מה דעתך באתר


יש קופון

קווסטים: חדרי בריחה במרחביה (אסקייפ רום)

5% הנחה לגולשי אתר טיולי בהצגת קופון