איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

חוף וגן לאומי בית ינאי

בסמוך לשפך נחל אלכסנדר שוכן חוף בית ינאי, אשר בקיץ פועל כחוף מוסדר. אם אתם מטיילים מחוץ לעונת הרחצה, מומלץ לערוך סיור על החוף וסביבתו היפה.

מה עושים בחוף וגן לאומי בית ינאי?

עדכון 12.6.2020: מרשות הטבע והגנים נמסר כי חוף בית ינאי נפתח לרחצה, לאחר בדיקות של משרד הבריאות ואישור כי אין זיהום במי הים באזור חוף בית ינאי. 

מרשות הטבע והגנים נמסר כי גן לאומי וחוף הרחצה בית ינאי נפתחו לרחצה ברביעי, 20/5/2020, בהתאם להנחיות משרדי הבריאות והפנים. יש להקפיד על מרחק של 2 מטר בין מקבצי רוחצים (קבוצה או משפחה עד 6 נפשות) ועטיית מסיכות אלא אם כן משרד הבריאות מנחה אחרת בשל עומסי החום. כמו כן לא יותרו לשימוש מקלחות במבנים סגורים אלא רק מקלחות פתוחות.

הרחצה מותרת רק בשעות הפעילות של שירותי ההצלה בחוף. כניסה לים בשעות בהן אין שירותי הצלה – אסורה ומסוכנת. במהלך חודש מאי שעות פעילות תחנת ההצלה, בין השעות 8:00-17:00, ביוני עד השעה 18:00 וביולי- אוגוסט עד השעה 19:00. 

חניון הלילה בחוף בית ינאי נסגר ללנים החל מחודש אפריל 2020 בתיאום עם מועצה אזורית עמק חפר, בהתאם לקביעה כי מדובר בחוף רחצה ובדומה לשאר חופי הרחצה בארץ בהם אסורה לינה על החוף. בתוך כך לא תותר שהייה בחוף בשעות החשכה והדבר ייאכף.

איך מגיעים לחוף וגן לאומי בית ינאי

כתובת: בית ינאי

מדברים על חוף וגן לאומי בית ינאי

חוות דעת, עדכונים מהשטח, שאלות ותשובות

תמונת פרופיל של המטייל האנונימי

היי,

מה תרצה לכתוב על חוף וגן לאומי בית ינאי?

תגיות

בית ינאי

מה עושים באזור חוף וגן לאומי בית ינאי

טוענים עבורך את המפה

מלונות בארץ במחיר מעולה

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

טוען מוצרים...

כתבות על אטרקציות

חיפושים פופולרים עבור אטרקציות

שווה קריאה