חץ וקשת מדברי

073-782-3316
המקום היחידי בעולם בו תוכלו ליהנות ממשחק קליעה למטרות עם חץ וקשת, תוך הליכה על 300 דונם של קרקע בתולית במדבר. נוף עוצר נשימה והמון צחוק, אתגר והנאה. המשחק מבוסס על שיטת התחנות של משחק הגולף ומותאם לשטח המדברי. לגיבוש ובילוי זמן איכות עם כל המשפחה בחוויה משותפת של כיף, צחוק ושלווה

פארק חץ וקשת מדברי במצפה רמון
פארק ''חץ וקשת מדברי'' בפאתי מצפה רמון, מציע אטרקציה ייחודית לנופש פעיל, המשלבת ספורט עם משחק תוך כדי טיול בנוף המדברי, פעילות המפגישה את מרחבי המדבר עם המרחבים הפנימיים שלנו. הפעילות מותאמת לפי דרישה ומתאימה לזוגות, משפחות, קבוצות ויחידים. בגילאי 9-90ומשאירה טעם של עוד. מומלץ במיוחד לגיבוש קבוצות, ובילוי זמן איכות עם המשפחה בחוויה משותפת של כיף, צחוקים, הנאה ואתגר. הבעלים יעקב אוורט, איש מדבר, אמן ומורה מנוסה לקשתות, גם לאנשים עם מוגבלויות, יחד עם צוות המדריכים המיומן של הפארק מחכים לכם.

כמה מילים עלינו :

מסלול החץ וקשת בתוך המדבר הטבעי והרגוע מהוה פעילות אתגרית, כייפית ומגבשת. באמצעות מדריכים מנוסים וציוד מקצועי המותאם לכם, תלמדו לכוון ולירות חיצים אל מטרות רחוקות 50-120מטר ואל מטרות קרובות (בול פגיעה). הפעילות מבוססת על משחק הגולף, כאשר המשתתפים הולכים עם קשתות וחצים לאורך מסלול, שבו הם מבצעים קליעה היקפית מתחנות שונות. החץ נורה כלפי מעלה לעבר מעגל שמסומן על הקרקע במרחק, ואז הולכים אל המטרה אוספים את החיצים ונעמדים על קו הירי הבא, זהו מסלול מעגלי של קצת יותר מקילומטר, שבהליכה נינוחה לוקח כשעתיים. המסלול מאפשר התבוננות בטבע המדברי, מתאים לכל המשפחה ולכל גיל - הפעילות מאפשרת באמצעות התבוננות במטרות החיצוניות, מודעות וחיבור אל המטרה האמתית שהיא – אתם.

פארק 'חץ וקשת מדברי' הוקם בשנת 1994 ע"י יעקב אוורט, חובב גולף שעלה לארץ מאוסטרליה לפני שנים רבות. בהגיעו למצפה רמון החליט לממש חלום ישן – ולהקים פארק מדברי שיהוה אטרקציה למטיילים ותיירים. יעקב שילב בין אהבתו לטבע והמדבר לבין אמנות הירי בחץ וקשת ופיתח את הפארק כך שהפעילות תשתלב עם הסביבה, והמציא משחק קשתות מהנה ומאתגר, המאפשר בתוך השקט והמרחבים המדבריים, יכולת ריכוז והתבוננות (וקליעה) במטרות חיצוניות, ומהווה תרגול נהדר לגיבוש משפחות, קבוצות עובדים או תלמידים.

סדנאות יצירה מדברית :

במקביל נוצרו סדנאות הפיסול באבן חול והחול הצבעוני, תוצרים ממכתש רמון, האבן השואבת וההשראה לתושבים  ולמבקרים באזור.
אצלנו תוכלו לבחור בין פיסול באבן חול רכה, בטכניקה פשוטה וכמה כלים בסיסיים, כמו מסמר, מברג או פצירה, ולגלף מתוך האבנים הצבעוניות צורות שונות, של פנים, חיות.. או סתם לתת להם להיות. לבין החול הצבעוני, כאן יראו לכם כיצד למלא בקבוקים בשכבות שונות של צבעי חול, או להכין ציורי חול על אריחי קרמיקה, ושלטים מקושטים.
ישנה אפשרות לחלק את הפעילות לסדנאות יצירה מדברית, במקביל לירי חץ וקשת.

תחנות ופעילויות

  • הכנת אריחים מקושטים בעזרת חול צבעוני בטכניקה מיוחדת.
  • מילוי בקבוקי זכוכית בשכבות של חול צבעוני.
  • פיסול באבן חול רכה.
  • ירי חץ וקשת למרחק (50-120מטר)
  • ירי בול קליעה על בלונים מקרוב.

הפעילות מתבצעת בליווי צמוד והדרכה מקצועית. אנו מזמינים אתכם לחוויה ייחודית, למפגש מדהים עם עצמכם ועם בני משפחותיכם, או חברים ומכרים, באמצעות הפעילויות שאנו מציעים – 'חץ וקשת מדברי', אין דברים כאלו :)

הוראות הגעה

כתובת: ת.ד 581 מצפה רמון 80655

מצפה רמון, להכוונה לצלצל למספר למעלה.

שעות פתיחה

פתוח רוב ימות השנה, יש לתאם מראש.
חשוב מאוד לנעול נעליים נוחות, ובגדים בהתאם.

מחירים

  • עבור קבוצה של 4-5 משתתפים - עלות של 60 ש"ח למשתתף.

  • קבוצות קטנות נשתדל לצרף לקבוצה קטנה נוספת על מנת להגיע למינימום של 5 משתתפים. 

        מחיר סדנאות יצירה הינו כ 25 ש"ח למשתתף.

  • קבוצות מעל 20 משתתפים יש לפנות בתיאום טלפוני.

הזמנות

ניתן לשלוח רק דרך דוא"ל או פקס.

להזמנה יש לצרף פרטים ליצירת קשר לרבות טלפון נייד (על מנת לקבל עדכוני מזג האוויר אצלנו).

התקשרו עכשיו לחץ וקשת מדברי: 073-782-3316

חוות דעת על חץ וקשת מדברי

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...