פייס-בייק- חוויה על אופניים חשמליים

073-782-3263
אנחנו ב"פייס- בייק" מזמינים משפחות וקבוצות המגיעות לאזור הכנרת להנות מחוויה יוצאת דופן של חיבור אל הטבע, הנוף המופלא של הכנרת והספורט האתגרי על אופניים חשמליים.

גם אם נדמה לכם שאתם מכירים את אזור הכנרת כמו את כף היד, תגלו שטיולי אופניים של "פייס- בייק" הם הרפתקה של גילויים חדשים ומרגשים. שלל מסלולים ברחבי אזור הארבל והכנרת, טיולי המשפחות של "פייס- בייק" נערכים על גבי אופניים חשמליים למבוגרים, כאשר הילדים עד גיל 7 נהנים מנסיעה בטנדם או כרכרות לאופניים ולעיתים גם על גבי ג'יפ משפחתי שמתווסף אל החוויה.

תחילה כל המשפחות והקבוצות נהנות מתדריך של כמה דקות לפני תחילת המסלול, מפגש והיכרות עם המדריך המקצועי ולאחר מכן יוצאים לשטח.

המסלול כולל ביקור בהר ארבל, הר נמלה, נסיעה אל חורשת המייסדים ומשם חזרה אל תחנת היציאה. בנוסף, המסלולים משתנים בהתאם לצורכי הקבוצה/המשפחה ניתן לתכנן מסלולים ארוכים יותר, הכוללים נסיעה בשטח בכל רחבי אזור הכינרת ולקבוצות בכל רחבי הארץ בהתאם לרמה, לוח זמנים, אופי הקבוצה,מספר משתתפים ותקציב.

לקבוצות- ניתן לארגן ימי כיף וגיבוש המציעים מגוון פעילויות מגבשות ומעשירות כמו ארוחות שטח מפנקות של אוכל גלילי משובח, סדנאות אתגר, סיפורים על אזור הטיול, לימונדה קרה, אבטיח או פיתה חמה עם זעתר המחכים בתחילת ובסוף הטיול, שיהפכו את החוויה המשותפת למעניינת, כייפית ומאתגרת יותר.

שעות פתיחה

בתיאום מראש

התקשרו עכשיו לפייס-בייק- חוויה על אופניים חשמליים: 073-782-3263

חוות דעת על פייס-בייק- חוויה על אופניים חשמליים

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...