קומזיץ - מפגשים בשטח

073-782-4213
טיולי ג'יפים מדהימים בנופי הצפון הקסומים ופעילויות תוכן חוויותיות למשפחות ולקבוצות. הפעילויות מגבשות ויוצרות חיבור עמוק בין האנשים שמשתתפים. נשמח לתכנן ולהתאים עבורכם טיול ופעילויות שיתאימו בצרכים וברצונות. הפעילות מתאימה לכל הגילאים

כשיוצאים לחופש עם המשפחה רוצים שיקרה משהו. רוצים לחוות דברים בלתי נשכחים ולנצל את הזמן אחד עם השני בצורה הטובה ביותר. אנחנו מציעים לכם אפשרויות לפעילות מיוחדת למשפחות שאיתה תחזרו הביתה עם חיוך וזיכרונות לעוד הרבה מאוד זמן.

  • טיול ג'יפים חווייתי למשפחות: נטייל ברכבי שטח בגולן ובגליל, בעצירות נתפנק יחד עם קפה ועוגיות לאורך הטיול יהיו לנו פעילויות קטנות המיועדות להנאה ולגיבוש משפחתי. חידות, אתגרים משפחתיים ועוד הפתעות מיוחדות משך מומלץ לפעילות 2-5 שעות.

  • טיול שקיעה ותצפית כוכבים: נצא לטיול לקראת השקיעה בשעה המיוחדת שהנפש נפתחת לעולם, נמשיך לחוויה מיוחדת של טיול לילי במהלכו נקיים תצפית להכרות בסיסית של שמי הלילה.

  • "ערב קומזיץ": ערב עם מוזיקה ומדורה, שירים מסביב למדורה בתיבול מרשמלו וכיבוד בהתאם לעונה. משך הפעילות כשעה וחצי- ניתן גם לשלב עם טיול ג'יפים/ארוחה או לינת שטח. (סגנון השירים על פי רצון הקבוצה)

  • טיול ג'יפים להכרת החקלאות בגולן: טיול מיוחד בו נעבור דרך מטעים ופרדסים, מגדלי פרות וכבשים, דבש ויין, נכיר ונטעם מכל טוב הגולן ונפגוש בדרך את האנשים המיוחדים שמאחורי המוצרים.

  • טיול ג'יפים בשילוב פעילויות גיבוש לקבוצות: טיול ג'יפים במהלכו נשלב פעילויות גיבוש מהנות בנקודות יפיפיות של נופי הגולן והגליל, חוויה מהנה שיכולה להוסיף לחיבור בין האנשים וליכולת העבודה שלהם בצוות והכל תוך חוויה ומשחק.

  • טיול ג'יפים בסימן/נושא נבחר: טיול ג'יפים אל תוך מסע התבגרות לקראת בר/בת מצווה, או לעומק מלחמת יום הכיפורים, או לחקר המצב שלנו לאורך הגבול.. ועוד נושאים רבים.

הוראות הגעה

בכל אזור הגולן והגליל. ניתן להתחיל את המסלול במקומות רבים, המסלול המומלץ ייבחר יחד אתכם ויותאם לרצונות שלכם.

שעות פתיחה

כל שעה מתאימה ליציאה לטיול 

התקשרו עכשיו לקומזיץ - מפגשים בשטח: 073-782-4213

חוות דעת על קומזיץ - מפגשים בשטח

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי חנוכה 2019