הצב המעופף - טיולי ג'יפים והרפתקאות

073-782-4352
חברת "הצב המעופף", הממוקמת בקיבוץ מרום-גולן, הינה חברה בה תוכלו ליהנות מטיולי ג'יפים ופעילויות שטח. עם "הצב המעופף" תוכלו לצאת לטיולי הג'יפים ביום וספארי עם חיות בר בלילה, לערוך הדרכות לקבוצות, משחקי שטח והרפתקאות, ימי כיף וכן הפקות הכוללות בין היתר גם אוכל והכנות לוגיסטיות. מתאים למשפחות וקבוצות.

טיולי הצב נולדו מתוך אהבת האדם, הטבע וההרפתקה. באחד מאזורי הפרא האחרונים של מדינת ישראל מתחוללת סצינת הטיולים שלנו. רמת הגולן, עמק החולה ומורדות הר החרמון מספקים רקע מפואר לטיולי השטח. יערות אלונים עתיקים, כפרים אותנטיים ואוכל מקומי, נופים מלאי הוד ועולם חי עשיר ופראי יקחו אתכם לפגישה בלתי מקרית עם הצד הפראי של אישיותכם. מתוך לוע הר הגעש בנטל יוצאים מסלולי הסיור שלנו לכל כיוון אפשרי. מזרחה אל אזור הגבול עם סוריה, צפונה אל כפרי הדרוזים, מערבה למעיינות המים ומישורי הסוואנה ודרומה אל הלא נודע...

במורד הגולן למעיין הירדינון - מסלול זה מתחיל באזור הגולן הצפוני, בלוע הר הגעש בנטל, ממשיך במורד מישור הדלווה אל ציר הנפט האגדי. הנופים המיוחדים המקיפים את האזור - דרום לבנון, עמק החולה הצפוני ומרגלותיו הצפון מערביים של הגולן. בקצה הירידה מחכה הפתעה מיוחדת - מעיין נסתר ובריכת רחצה מיוחדת במינה. אלו שיבחרו במסלול של 4 שעות, יזכו בחוויה קסומה הכוללת את השקיעה המרהיבה שאורה מאיר את מדרונות הסוואנה.  

בריכת האירוסים - מדרום להרי הגעש של צפון הגולן, נמצאת ארץ האש הישראלית. במסלול זה, נבקר בכפר הצ'רקסי צורימאן, נטפס למעלה הצריח הנטוש, המהווה מקום תצפית נדירה אל עבר הכפרים הסוריים במישורי הגולן הסורי הפרוש מטה. בעונת הסתיו, נהנה מבוסתני הכפר הנטוש, ומשם נמשיך לעבר טורבינות החשמל המתנשאות לגובה רב באמצע הרכס הבשני. משם ממשיכים לכיוון ציר הנפט, וכמובן בריכת האירוסים - מעיין עמוק וקריר, בלב מישורי מרכז הגולן, מעליו גם מפל. 

הר חרמון -  מסלול בו הנוף מזכיר את אזורי הנוף הדולומיטיים אשר אין כדוגמתם. הר החרמון הצחיח והפראי מזמין אותנו לסיור מיוחד בקרב מראות הפרא הצחיחים והדרמטים והרכסים המשוננים. זהו מסלול ייחודי המתחיל בכניסה לאתר הסקי שבהר, ממשיך דרך בקעת מן, נחל ערער, תצפית הר דב ונחל שיאון, מערת כחל (שם ניתן לרדת וללכת עד למכרה עופרת הכחל אותה כרו הדרוזים עבור נשותיהם), הר סנאים ומסתיים בנווה אטיב. ניתן לשלב מסלול זה עם מסלולים אחרים באזור צפון הגולן הפונים ליער אודם או ברכת רם. 

יער אודם - תחילתו של המסלול בדרכי העפר העקלקלות בין מישורי העשב של גבעות אל פוראן מתפתלות לכיוון רכסו של הר אודם הנישא מעל כל אחיו הגעשיים שבצפון הגולן. משם נמשיך ונכנס אל מעבה החורש הטבעי של יער מסעדה, הכולל שחובו שטחי ענק ירוקים המרעננים את העיניים ואת הנשמה. לאחר מכן נמשיך לכיוונו של נחל סער, שבבסיסו דרך עפר הנראית כמו שנלקחה מספר הספרים של מטיילי השטח. בפינה זו נעצור לתצפית לכיוון הר החרמון והלבנון, נשתה תה ונביט לכיוון נוף עוצר הנשימה. 

סיור לכפרים הדרוזיים - זהו מסלול הגבוה ביותר בארץ הגולן, החובק נוף ומסורת בארץ הרי הגעש של צפון הגולן הכולל בתוכו אגמים בגובה רב, ופירות העונה. החל מפסגות הצופות אל עולם ומלואו, דרך סמטאות אבן הבזלת שבכפרים הדרוזים, אל ברכת רם - בריכה ציורית בגובה 1000 מטר מעל פני הים, ונקנח בתחרות דחיסת כנאפה מתוק וכוס קפה באחד הכפרים. בעונת הסתיו ישנו שפע של פירות (ענבים, תאנים, רימונים) במסלול, ואילו בתחילת הקיץ, נעצור לקטוף דודבנים מתוקים. 

מהגולן לעמק החולה - את המסלול בכר המרעה הפרוע והפורה הזה מתחילים במישור דלווה השורץ עדרי צבאים ובקר. לאחר תצפית הספארי, נחצה את מושב שעל ונרד לכיוון ציר הנפט. מאותו הרגע הדרך הופכת להיות כלונה פארק של הטבע. גלישות מהירות בדרכי פודרה רחבות המעוררות התרגשות והתלהבות מביאות אותנו אל שיאו של הטיול: הכפר הציורי של עין מיימון - או בשם אחר - "כפר המים המרובים". בנקודה זו נעצור לרחצה במקור המים המוקף בוסתנים. ניתן לצאת למסלול זה רק בחגים ובסופ"שים בשל מגבלות שטחי האש.

ציר המעיינות - מסלול לבעלי לב אמיץ וסנפיר מולד. דרך הפטרולים נושקת לקו מעיינות המים הגיאולוגי. מבריכה קרירה למעיין ירוד ומשם לנחל שוצף בנטייה חזקה על מדרגת הסלע הבזלתי של צפון מערב הגולן, הג'יפ ירקד במדרונות הטרשים של קו הביצורים הסורי הידוע לשמצה, בין בוסתני כפרים הצופים אל עמק החולה ושמורת העגורים שוקקת החיים. 

קוניטרה אקספרס - מסלול המומלץ לאוהבי ריח אבק השריפה. זהו מסלול המבקש להתקרב ואף לחוש את ניחוחות דמשק הקרובה. נגלוש מזרחה מקיבוץ גולן אל גבול סוריה-ישראל, נבקר בחזית עיירת הרפאים, קונייטרה, נשמע סיפורי גבורה ישאלים, ונסיים באתר הקרבות של עמק הבכא.

עם ה"צב המעופף" נטייל בג'יפ הפתוח ככלי הסיור האולטימטיבי. ג'יפ הסיור בשילוב עם הדרכה עמוקה ומלאת תכנים, הכרות יסודית עם עולם החי והשטח וייצר הרפתקה והומור חוברים יחד ליצור חוויית טיול בלתי נשכחת לרבים שכבר הגיעו וטעמו.

 

הוראות הגעה

כתובת: קיבוץ מרום-גולן

קיבוץ מרום-גולן ממוקם בצפון רמת הגולן, כ-20 דקות נסיעה מקצרין, חצי שעה מראש פינה או קריית שמונה, ורבע שעה מהר החרמון.

 

שעות פתיחה

פתוח כל השבוע, בתיאום מראש. 

התקשרו עכשיו להצב המעופף - טיולי ג'יפים והרפתקאות: 073-782-4352

חוות דעת על הצב המעופף - טיולי ג'יפים והרפתקאות

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...