איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

מדעטק חיפה

שתפו
מדעטק חיפה עוסק במדע, טכנולוגיה וחלל. לצד למעלה מ-20 תערוכות קבע בהן כל המוצגים אינטראקטיביים ומזמינים את המבקרים להתנסות ולחוות, יש במקום פארק מדע, תערוכות אורחות, כולן בנושאי מדע וטכנולוגיה, מעבדה לתכנון וייצור דיגיטלי, מרכז לגיל הרך וקולנוע רב חושי

מה עושים במדעטק חיפה?

התערוכות הקבועות במדעטק חיפה לוקחות את המבקרים לביקור בעולם המדע והטכנולוגיה. המבקרים מוזמנים להתנסות ולגעת במוצגים ולהבין את המדע מקרוב, כמו הצצה אל עולם האשליות, הבנת עקרונות כימיים או עקרונות התעופה, ציוני הדרך בהתפתחות כלי החישוב, ההמצאות של לאונרדו דה וינצ’י וקסמים מדעיים.

בנוסף לתערוכה הקבועה, יש במדעטק תערוכות מתחלפות בנושאי מדע ותעופה, קולנוע רב חושי בתלת מימד עם כסאות זזים, מרכז לגיל הרך, שמיועד לגילאי 2-7 ומאפשר להם לחוות את המדע והטכנולוגיה דרך משחקים ופארק נובל אנרג’י למדע, שפרוס ב-5 חצרות מרכזיות של הקמפוס ומוקדש למדענים ההיסטוריים ארכימדס, ניוטון, לאונרדו דה וינצ’י ופיתגורס. גם כאן המבקרים מוזמנים להבין את עקרונות המדע דרך משחקים והתנסות.

שעות פתיחה של מדעטק חיפה

ראשון – רביעי: 10:00-15:00, חמישי, שבת: 10:00-17:00, שישי: 10:00-14:00

הקופות ומרכז ההזמנות נסגרים שעה לפני סגירת המוזיאון

בחגים ובחופשות מומלץ לעקוב באתר המוזיאון אחרי שעות פעילות מיוחדות

סגור: ערב יום כיפור, יום כיפור, יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

סינמטריקס: סגור בשישי, חנות המוזיאון: סגורה בראשון

מדעטק חיפה - מחירים

יחיד (מעל גיל 5): 89 ₪, מתחת לגיל 5: חינם, משפחה (עד 4 אנשים, גרעינית בלבד בהצגת ת.ז.): 300 ₪, ילד נוסף: 40 ₪, סטודנט / אזרח ותיק / נכה: 44.5 ₪, פר”ח / אחים בוגרים (חונך וחניך בלבד, לא כולל חופשות וחגים) / חייל בשירות חובה או שירות לאומי / מורה דרך / עיתונאי / חברי אגודת הידידים: חינם, עולה חדש (עד שנה בארץ): 35 ₪, רכישה באתר המוזיאון: רגיל (ללא הבדלי גיל): 65 ₪, נכה / סטודנט / אזרח ותיק: 32.5 ₪, סינמטריקס (מגיל 6): 15 ₪

הוראות הגעה אל מדעטק חיפה

כתובת: שמריהו לוין 25 (הכניסה החדשה) / בלפור 12, הדר הכרמל, חיפה

ניווט בוויז: מדעטק

תחבורה ציבורית: רכבת ואוטובוס: ירידה בתחנת הרכבת בת-גלים והמשך נסיעה באוטובוס קווים 37, 28 (נמצאים מול היציאה מתחנת הרכבת).  ירידה בתחנת ברחוב בלפור, מול הכניסה למדעטק. רכבת ומונית: ירידה בתחנת הרכבת מרכז השמונה והמשך נסיעה במונית עד המדעטק. אוטובוס מתחנה מרכזית חוף הכרמל: קווים 112, 115 - ירידה בתחנה בראשונה ברחוב הרצל, אוטובוס ממרכזית המפרץ: קו 115 או 3 במטרונית - ירידה בתחנת בית הקרנות. כרמלית: ירידה בתחנת הרכבת מרכז השמונה, הליכה ברגל של כרבע שעה ונסיעה עם הכרמלית עד תחנת הנביאים או מסדה.

חוות דעת על מדעטק חיפה

טוען חוות דעת...

צרו קשר עם מדעטק חיפה

073-782-4027

מה עושים באזור מדעטק חיפה

טוענים עבורך את המפה

מלונות בארץ במחיר מעולה

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

טוען מוצרים...

כתבות על אטרקציות

חיפושים פופולרים עבור אטרקציות

שווה קריאה