מדעטק חיפה

073-782-4027
מדעטק חיפה עוסק במדע, טכנולוגיה וחלל. לצד למעלה מ-20 תערוכות קבע בהן כל המוצגים אינטראקטיביים ומזמינים את המבקרים להתנסות ולחוות, יש במקום פארק מדע, תערוכות אורחות, כולן בנושאי מדע וטכנולוגיה, מעבדה לתכנון וייצור דיגיטלי, מרכז לגיל הרך וקולנוע רב חושי

התערוכות הקבועות במדעטק חיפה לוקחות את המבקרים לביקור בעולם המדע והטכנולוגיה. המבקרים מוזמנים להתנסות ולגעת במוצגים ולהבין את המדע מקרוב, כמו הצצה אל עולם האשליות, הבנת עקרונות כימיים או עקרונות התעופה, ציוני הדרך בהתפתחות כלי החישוב, ההמצאות של לאונרדו דה וינצ’י וקסמים מדעיים.

בנוסף לתערוכה הקבועה, יש במדעטק תערוכות מתחלפות בנושאי מדע ותעופה, קולנוע רב חושי בתלת מימד עם כסאות זזים, מרכז לגיל הרך, שמיועד לגילאי 2-7 ומאפשר להם לחוות את המדע והטכנולוגיה דרך משחקים ופארק נובל אנרג’י למדע, שפרוס ב-5 חצרות מרכזיות של הקמפוס ומוקדש למדענים ההיסטוריים ארכימדס, ניוטון, לאונרדו דה וינצ’י ופיתגורס. גם כאן המבקרים מוזמנים להבין את עקרונות המדע דרך משחקים והתנסות.

הוראות הגעה

כתובת: שמריהו לוין 25 (הכניסה החדשה) / בלפור 12, הדר הכרמל, חיפה

ניווט בוויז: מדעטק

תחבורה ציבורית: רכבת ואוטובוס: ירידה בתחנת הרכבת בת-גלים והמשך נסיעה באוטובוס קווים 37, 28 (נמצאים מול היציאה מתחנת הרכבת).  ירידה בתחנת ברחוב בלפור, מול הכניסה למדעטק. רכבת ומונית: ירידה בתחנת הרכבת מרכז השמונה והמשך נסיעה במונית עד המדעטק. אוטובוס מתחנה מרכזית חוף הכרמל: קווים 112, 115 - ירידה בתחנה בראשונה ברחוב הרצל, אוטובוס ממרכזית המפרץ: קו 115 או 3 במטרונית - ירידה בתחנת בית הקרנות. כרמלית: ירידה בתחנת הרכבת מרכז השמונה, הליכה ברגל של כרבע שעה ונסיעה עם הכרמלית עד תחנת הנביאים או מסדה.

שעות פתיחה

ראשון – רביעי: 10:00-15:00, חמישי, שבת: 10:00-17:00, שישי: 10:00-14:00

הקופות ומרכז ההזמנות נסגרים שעה לפני סגירת המוזיאון

בחגים ובחופשות מומלץ לעקוב באתר המוזיאון אחרי שעות פעילות מיוחדות

סגור: ערב יום כיפור, יום כיפור, יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

סינמטריקס: סגור בשישי, חנות המוזיאון: סגורה בראשון

מחירים

יחיד (מעל גיל 5): 89 ₪, מתחת לגיל 5: חינם, משפחה (עד 4 אנשים, גרעינית בלבד בהצגת ת.ז.): 300 ₪, ילד נוסף: 40 ₪, סטודנט / אזרח ותיק / נכה: 44.5 ₪, פר”ח / אחים בוגרים (חונך וחניך בלבד, לא כולל חופשות וחגים) / חייל בשירות חובה או שירות לאומי / מורה דרך / עיתונאי / חברי אגודת הידידים: חינם, עולה חדש (עד שנה בארץ): 35 ₪, רכישה באתר המוזיאון: רגיל (ללא הבדלי גיל): 65 ₪, נכה / סטודנט / אזרח ותיק: 32.5 ₪, סינמטריקס (מגיל 6): 15 ₪

התקשרו עכשיו למדעטק חיפה: 073-782-4027

חוות דעת

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...