ג'ימי ג'יפ - טיולי ג'יפים וסוויטות עץ

073-782-4662
בואו לחווית טיול יוצאת דופן בדרום רמת הגולן, בין שטחי מרעה הבקר, מצוקים פראיים העולים מהכינרת לגולן, תצפיות נוף עוצרות נשימה, ומקווי מים. ג'ימי מוותיקי הג'יפאים בארץ ומדריכיו יוציאו אתכם לטיול שלא תשכחו, ללא נהיגה עצמית. מתאים למשפחות וקבוצות.

חווית ג'יפים בדרום רמת הגולן
עיקר מסלולי הטיול של ג'ימי-ג'יפ הם בשיפולים המערביים של דרום רמת הגולן היורדים אל הכינרת – איזור פראי, עשיר בפינות חמד, בריכות מים חבויות ותצפיות נוף מהממות. אזור המשמש כשטח מרעה לעדר הבקר של ג'ימי. זהו איזור שלפני שהחלו טיולי הג'יפים ניתן היה להגיע אליו רק ברגל. חוויתי במיוחד לטייל לעת ערב, להסיר מהג'יפים את הגגות ולצפות בשמש השוקעת מעל הכינרת והרי הגליל, ולהאיר בפרוז'קטורים המותקנים בג'יפים את חיות הבר ולצפות בחיי הלילה שלהן.

במשך היום עומדים לרשותכם מבחר של מסלולים  של שעתיים בדגש של מיים, נופים, תצפיות.
הטיולים מתקיימים בג'יפים פתוחים (עם גג לצל) שבהם בד"כ מקום לשבעה אנשים - אין נהיגה עצמית - הטיולים כוללים נהיגה והדרכה ע"י ג'ימי ואנשיו .

נופים וריגושים
נצא מכורסי וניסע בין מטעי בננות וכרמים לעבר שטחי המרעה, נחצה את נחל סמך מספר פעמים בזרימתו, ונטפס לעבר מצפה אופיר או לחילופין לבונקרים שבסקופייה, לתצפית נוף מרהיבה אל כל חלקה הצפוני של הארץ מהגלבוע בדרום, הרי הכרמל, הגליל ועמק הירדן במערב ועד צפון הגולן והחרמון בצפון.
משם, לאורך המצוק של הגולן נגלוש לעבר ביר א שגום, ושם, בצילם של עצי שיזף ענקיים נשמע את סיפורה של המושבה היהודית בני יהודה שנאחזה בגולן בסוף המאה ה 19. נרד בירידה תלולה אל הכינרת וחזור לכורסי. 

בין שני הנחלים
מכורסי נעלה לכיוון מורדות רמת הלוויה וניסע מעל אפיקו המתפתל של נחל סמך, נגיע אל המזלג – מקום מפגשם של נחל אל-על ונחל סמך ושם נשכשך בבריכות מיים קרירות, בצילם של עצי דולב ענקיים. נחזור אל נקודת ההתחלה דרך המוג'יה וחלקו התחתון של נחל סמך.
המסלול מתאים בעיקר לקייץ ואז יש אפשרות למסלול הליכה של כ15 דקות במימי הנחל. יש להצטייד בנעליים מתאימות להליכה במיים.

מים ושמיים
דרך נחל כנף נטפס אל חורבות מזרעאת כנף, נבקר בשרידי בית הכנסת מתקופת המשנה והתלמוד ונצפה אל כל חלקה הצפון מזרחי של הכינרת. יורדים לנחל שפמנון אל הבטיחה, שם ניסע בינות לצמחייה העבותה הניזונה מהמיים הרבים שמושכים איתם נחלי הגולן הנשפכים לכינרת במקום זה.

מיוחד לקיץ - ספארי לילה לתצפיות בבעלי חיים!

אפשרויות בילוי נוספות:
בקיץ ניתן גם לשכשך במיים ובסוף הקייץ ניתן גם לטעום פירות בר טבעיים.
לחילופין ניתן לוותר על מזרעאת כנף ולהגיע לתצפית לגבעה שמתחתיה, כך ישאר יותר זמן לטיול במים בעמק הבטיחה.
הסיורים מתקיימים בג'יפים פתוחים (עם גג לצל), בכל ג'יפ מקום ל 7 נוסעים בדרך כלל.

המקום מציע את אחוזתו למבקרים באיזור. למידע וצפייה בצימרים המפנקים שלנו לחצו כאן.
טיול נעים, ולהתראות בשטח צוות ג'ימי-ג'יפ!

למבחר מסלולים נהדרים ומרעננים לכל המשפחה ברמת הגולן >>

הוראות הגעה

כתובת: גבעת יואב, רמת הגולן 12946

רוב הטיולים מתחילים ממגרש החניה של אתר העתיקות בכורסי על כביש 92, הסובב את הכינרת מצידה המזרחי, במקום המפגש של כביש זה עם כביש 789 העולה לדרום רמת הגולן. 

שעות פתיחה

בכל שעות היום והערב - לפי תיאום מראש.

התקשרו עכשיו לג'ימי ג'יפ - טיולי ג'יפים וסוויטות עץ: 073-782-4662

חוות דעת על ג'ימי ג'יפ - טיולי ג'יפים וסוויטות עץ

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...