חוות סוסים הקקטוס

073-782-4520
במרכז הארץ, בשמורת הטבע תל גדור, סמוך לחוף הים, שוכנת חוות סוסים הקקטוס המתמחה בטיולי סוסים קצרים וארוכים המתאימים למשפחות, זוגות וקבוצות

חוות סוסים הקקטוס, השכונת בשמורת תל גדור שבשרון, מתמחה בטיולי רכיבה על סוסים כבר משנת 1985. מכאן תוכלו לצאת רכובים על גבי סוסים לטיול קצרים של בין שעה לשעה וחצי ולטיולים ארוכים של שעתיים עד 5 שעות. הטיולים מגוונים ומתאימים לקבוצות קטנות או גדולות, עד 25 משתתפים, החל מגיל 8 ובמשקל מקסימלי של 100 ק”ג. מלבד הנוף, הצמחיה, המפרצים הצוקים וחוף הים, ניתן ליהנות גם מטיול רכיבה רומנטי המשלב ארוחת פיקניק על החוף או המצוק. בחווה עצמה יש גם רכיבת פוני המתאימה לילדים קטנים ופינות ישיבה בהן ניתן לחגוג ימי הולדת וימי כיף לחברות. בנוסף מתקיימת בחווה רכיבה טיפולית לילדים.

סוגי טיולים:

  • טיול רכיבה של שעה לשמורת החוף – לאורך המצוק הסמוך לחוף מכמורת ושדות שמורת הטבע תל גדור. מתאים גם לחסרי ניסיון ולילדים מגיל 8, עד 25 רוכבים בקבוצה.
  • טיול רכיבה של שעה וחצי – טיול למפרץ הסיני היוצא מהדיונות של החווה, עולה למצוקי המפרץ הסיני וממשיך לחוף הים, חזרה לחווה דרך שדות שמורת הטבע תל גדור. מתאים גם לחסרי ניסיון ולילדים מגיל 8.
  • טיול רכיבה של שעתיים – יוצא משדות שמורת הטבע תל גדור, ממשיך לנחל אלכסנדר עד חוף ינאי ומכמורת. טיול קבוצתי החל מ-4 משתתפים.
  • טיול רכיבה של 5 שעות – הטיול הזה מתאים לרוכבים מנוסים, גם הוא יוצא משדות שמורת הטבע תל גדור, ממשיך לנחל אלכסנדר עד חוף חאן סאמארה וגשר הצבים. הטיול עובר לאורך הנחל וכולל עצירות לארוחה קלה ולקפה. החזרה לחווה נעשית דרך דיונות פארק השרון. טיול קבוצתי החל מ-5 משתתפים.
  • רכיבה על פוני – טיול באזור החווה, בשמורת הטבע תל גדור, מתאים לילדים מגיל שנה, משך הטיול כ-10 דקות.

הוראות הגעה

כתובת: שמורת הטבע תל גדור, ליד מכמורת

תחבורה ציבורית: מנתניה: קו 29 לתחנה הראשונה במכמורת, מחדרה: קו 7 לשכונת עין הים, משאר הארץ: קווי אוטובוס המגיעים למחלף אולגה, משם הליכה של כ-20 דקות עד לחווה

הסעה מטעם החווה: בתיאום מראש – איסוף ממכמורת, שכונת עין הים או ממחלף אולגה – בתשלום

שעות פתיחה

בתיאום מראש

מחירים

טיול רכיבה של שעה: 130 ₪ לרוכב, טיול רכיבה של שעה וחצי: 170 ₪ לרוכב, טיול רכיבה של שעתיים: 240 ₪ לרוכב, טיול רכיבה של 5 שעות: 650 ₪ לרוכב, רכיבה על סוסי פוני: 50  ₪, טיול פרטי / זוגי: לפי מספר הרוכבים

התקשרו עכשיו לחוות סוסים הקקטוס: 073-782-4520

חוות דעת

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...