חאן השיירות - טיולי ג'יפים וגמלים

073-782-3594
במרכז הנגב שוכן חאן השיירות המציע אירוח ופעילות באווירה מדברית למשפחות, זוגות, קבוצות וחברות. מכאן תוכלו לצאת לטיולי ג'יפים וטיולי גמלים ולהתנסות בספורט אתגרי של גלישת סנפלינג ממצוק מכתש רמון או לבחור בפעילויות וסדנאות כמו יוגה ושירה בציבור סביב המדורה

חאן המדבר מציע טיולי ג’יפים בנופי המדבר והשטח המדברי הפתוח שבאזור שדה בוקר, נחל צין ומכתש רמון. מכאן אפשר להגיע אל הבריכות הטבעיות בבקעת צין, לעבור דרך מכתש רמון והר כרכום ואפילו להגיע עד הרי יהודה והרי אילת. הנסיעה בג’יפים 4X4, מרווחים, בהם 32 מקומות ישיבה המתאימים לטיולים אתגריים בשטח. ניתן לשכור את הרכב לטיול עצמאי או לטיול עם הדרכה, החל מחצי יום ועד מספר ימים – לבחירתכם. בנוסף אפשר לשלב בטיול פעילויות נוספות שקיימות באזור.

בנוסף אפשר להכיר את המדבר בטיול בוקר רכובים על גבי גמלים. תוכלו לבחור בטיול קצר או ארוך ולפסוע על דרך הבשמים הקדומה. אפשר לשלב את הטיול עם מסלול הליכה רגלי או פיקניק במדבר. מתאים כפעילות משפחתית או פעילות לזוגות או גיבוש לארגונים ולחברות. הספורטיבים שביניכם יכולים לשלב גם גלישת סנפלינג ממצוק מכתש רמון, גלישת דיונות חול, רכיבת אופניים על קצה המצוק או לצאת לריצה מדברית.

הוראות הגעה

כתובת: חאן השיירות, 5 ק"מ דרומית לשדה בוקר.

ניתן לצאת מחאן השיירות - כ 5 ק"מ דרומית לשדה בוקר, או בנקודת יציאה אחרת כפי שתיקבע מראש.

שעות פתיחה

בתיאום מראש

מחירים

טיול גמלים: 50 ₪ למשתתף (בסופ”ש ובחגים בשעות הבוקר בלבד)

התקשרו עכשיו לחאן השיירות - טיולי ג'יפים וגמלים: 073-782-3594

חוות דעת על חאן השיירות - טיולי ג'יפים וגמלים

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...