סוכה במדבר

073-782-3409

אם פעם דמיינתם חופשה רגועה שבה כל מה שאתם עושים זה להתנתק שניה מהעולם העמוס והרועש ולהתחבר לטבע המדבר, סוכה במדבר תיתן לכם מרחב, שקט, אוויר נקי ונוף מדברי, ללא גדרות עמודי חשמל וטלפון, שפשוט עושה טוב לנפש.  בסוכה במדבר קיימות 8 סוכות אירוח, המרוחקות 150 מטר זו מזו על מנת לתת את הפרטיות והשקט לכל האורחים וסוכה גדולה מרכזית לארוחות ומפגשים, שהוקמו ב 1990 כמודל לתיירות מדברית אקולוגית בגובה של 900 מטר בלב מדבר.

  • בכל סוכה מיטות נוחות, חשמל סולרי לתאורה, כד חרס גדול למים, כיריים להכנת שתייה חמה, תנור לחימום ועוד. הסוכות מעוצבות בטוב טעם. כל הפריטים בהן הם עבודת ידי המארחים ועשויים ברובם ממחזור של חפצים וחומרים. האווירה בהן ביתית, נעימה ובטוחה. 
  • בסוכה המרכזית מוגשות ארוחות צמחוניות, עשירות וטעימות. הלחם, הגבינה, היין והריבות נעשים ע"י אנשי הצוות במקום. הארוחות משותפות לאורחים ולמארחים. האירוח אישי וחם.
  • במקום קיימת גם סוכה גדולה לאירועים וסדנאות.

הוראות הגעה

  • הנסיעה ל"סוכה במדבר" ברכב פרטי היא בכביש מספר 40 מבאר שבע למצפה רמון. כשמגיעים למצפה רמון עוקבים אחר השילוט של חוות האלפקות.בצומת של החווה ממשיכים לכיוון מצפה הכוכבים, עד שפוגשים בשלט של "סוכה במדבר" המפנה ימינה לדרך עפר. דרך זו עבירה גם לרכבים פרטיים (מומלץ לנסוע לאט ובזהירות) וארכה 2.5 ק"מ. 
  • או לפנות ימינה בבה"ד 1 ואחרי שעוברים את בה"ד 1 ממשיכים  10 ק"מ והסוכה מצד שמאל.

* יש להגיע לפני רדת החשכה, אין קבלת אורחים בשעות החשכה. 

  • לאורחים המעוניינים להגיע בתחבורה ציבורית, יש לתאם כמה ימים מראש עם משרדנו. ישנה אפשרות לאסוף ממצפה רמון ל"סוכה במדבר". יש לקחת אוטובוס מב"ש למצפה רמון (קו 60 או 392) ולבקש מהנהג ולרדת בתחנה של מלון "פונדק רמון". 

* אין להביא בעלי חיים 

התקשרו עכשיו לסוכה במדבר: 073-782-3409

חוות דעת על סוכה במדבר

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...