כל המידע על פסטיבל ג'אז בים האדום ה-28

פסטיבל ג'אז בים האדום יתקיים זו השנה ה-28, בניהול אמנותי משותף של איש הרדיו דובי לנץ והמוזיקאי אלי דג'יברי. גם השנה תשלב התכנית האמנותית של הפסטיבל מוזיקאי ג'אז בינלאומיים וישראליים מובילים, ענקי ג'אז ואמנים הנחשבים היום ללב הפועם של הג'אז בעולם.

ברשימת המשתתפים המלאה השנה : דיאן שור, טרנס בלנשרד, ד"ר לוני סמית, לני אנדרדה, פרד הרש, חמישיית עומר אביטל, אנטואן רוני, מוריס אל מדיוני עם עומרי מור, קלי לי אוונס, לוס הצ'רוס יונתן אבישי, איריס ועופר פורטוגלי עם יוסי פיין ובן אילון, שלישיית עופר גנור, מארינה מקסמיליאן והרכב הוטל חליג'י של עמוס הופמן ורחלה.

הבמה הפתוחה של פסטיבל הג'אז תמוקם ברחבת הפסטיבל ותוקדש להרכבים צעירים ישראלים נבחרים. אלו יפתחו ערב ערב את מופעי הפסטיבל בשעה 19:00 ויופיעו במהלך לילות הפסטיבל בזמן הפוגות המופעים המרכזיים. פסטיבל הג'אז מאתר נגני ג'אז צעירים ברחבי ישראל זה עשר שנים. בכל שנה מגישים הרכבי ג'אז צעירים את מועמדותם לתחרות. מתוך המגישים נבחרים עשרה הרכבים אשר מתחרים על מקום על במת הפסטיבל הפתוחה. חמשת ההרכבים הטובים ביותר זוכים בכל שנה להתארח בפסטיבל, להופיע על הבמה הפתוחה וברחבי העיר אילת ומסומנים כדור הבא של סצינת הג'אז המקומית .

במת הג'אם סשן המסורתית של הפסטיבל תמוקם גם השנה בחוף "הדקל". במת הג'אם של הפסטיבל מארחת מדי לילה  הופעות מרהיבות של אמני הפסטיבל ואמני ג'אז צעירים המופיעים עד השעות הקטנות של הלילה ויוצרים חוויה מיוחדת ומרגשת של ג'אז מרענן ואנרגטי.

אל במת הג'אם, המהווה במה פתוחה, מוזמנים כל אמני הפסטיבל וגם השנה צפויים חלק מן האמנים לעלות לג'אם סשן לאחר המופעים שלהם במתחם הפסטיבל בנמל אילת, אירוע אשר הפך לחוויה האמיתית והאותנטית של חובבי הג'אז.

פרטי התוכנית המלאה ופרטים נוספים: באתר פסטיבל הג'אז www.redseajazzeilat.com   

כרטיסים: איוונטים  www.eventim.co.il    טלפון : 9066*