כל המידע על 'פסטיבל לגו' בנמל תל אביב

האתר האירוע יחולק למספר מתחמים נושאיים שונים, בהם יוכלו לעבור המבקרים:

במתחם ה- Lego City הענק יוצגו כל הערכות של לגו סיטי: שדה תעופה, רכבות, רחובות, כבישים, דמויות, נמל, ים, אוסף מכוניות, אוסף בניינים נדירים מהעולם, סידני אופרה, לונדון ברידג', אייפל, טאג, מאהל ועוד. והכל בלמעלה מ- 6,000 חלקי לגו. בנוסף, מסביב למתחם יוצגו מייצגים מרהיבים מעולם ה- Lego Ice.

במתחם הפעילות Lego Technices - יוצגו כלים חדשים שהמבקרים יוכלו לתפעל בעזרת שלט אינפרא אדום, באתר בנייה מלגו שמוקף במנופים, חצץ, שלד בנייה ורקע אורבני. בנוסף, אוסף מכוניות וטרקטורים המופעלים עם שלט, במסלול מכשולים מאתגר.

מתחם הפעילות Lego Mind Storm  - אוסף של דגמי רובוטים משוכללים המופעלים על ידי שלט. חוויה שהמבקרים יכולים גם לשחק ולהפעיל.

מתחמי X Box – מסכי ענק עם משחקי וידאו מעולם הלגו.

Lego Friends לבנות  - מתחם פעילות ענק לבנות, בו הן יוכלו להיכנס לסלון יופי עם ספות, שולחנות ועמדות איפור, ויפגשו מאפרות מקצועיות שיאפרו ויקשטו אותן כמו הדמויות האהובות מ- Lego Friends.

מתחם Star Wars – הדמויות המוכרות והאהובות מ- Star Wars יחכו למבקרים, ביחד עם דמות אנושית של Yoda, במתחם מעוצב ומשוכלל המשלב אפקטים מיוחדים, תאורה וסאונד.

מתחם קולנוע – המשפחה והילדים יוכלו ליהנות משלל הסרטים והסדרות האהובות של לגו, בהם: הסדרות האהובות של ניקולודיאון: צ'ימה, Star Wars, נינג'גו ו- Friends, קטעים מתוך הסרט The Lego Movie ועוד.

שעות פתיחה:

א'-ה': 09:30-20:00

שישי-שבת: 09:00-20:30

מחירים:

מחיר כרטיס: 89 ₪.

ניתן להזמין כרטיסים דרך "איוונטים": *9066  או באתר: www.eventim.co.il

ללקוחות 'סופר-פארם' כרטיס ב- 59 ₪.

למחזיקי כרטיס 'לייף סטייל' כרטיס ב- 55 ₪ ובנוסף הנחה של 15% בחנות הלגו הענקית בפסטיבל LEGO