כל המידע על פסטיבל ירושלים למוסיקה מקודשת 2014

בעיר שבה הקדושה מתנגנת 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, בכל פינה ובכל סמטה, פסטיבל ירושלים למוסיקה מקודשת מבקש לחגוג את ירושלים של מעלה. את ירושלים שמבקשת להתעלות מעל למחלוקות, לשסעים ולהבדלים ומאמינה בכוחה של מוסיקה שמיימית ככלי של אהבה. את ירושלים שמתפללת יחד לשלום ולאחווה ואת ירושלים שמטה אוזן קשבת בברכה, שסקרנית ללמוד ולהכיר תרבויות, אמונות ותפיסות עולם שונות. ירושלים שמהווה בית תפילה לכל העמים.


אתם מוזמנים חלוק רגעים של גילוי והתעלות במסע שמתחיל באוזניים ומסתיים בלב. אנחנו מבקשים, ולו לכמה ימים, לנסות ולפרק את החומות הפיזיות של ירושלים, כמו גם את ההפרדות הנסתרות והחשוכות שבלבה. 

השנה חוזר הפסטיבל במתכונת מורחבת ומהודקת, שכוללת חיבורים בין אמנים בינלאומיים וישראלים, מופעים תחת כיפת השמים, אל מול חומות העיר העתיקה ובהיכלי תפילה מרתקים. נציג גם את סדרת המאסטרים - שמזמינה אתכם למפגש אינטימי עם מאסטרים במרכז למוסיקה של משכנות שאננים.

כמדי שנה אתם מוזמנים ללילה לבן וקסום של שוטטות לבנה במצודת מגדל דוד שכולל הופעות, טכסים ולחישות ולסדרת מפגשי עדות, שמזמינה אתכם לסיורים מודרכים על המוסיקה הקדושה שמתנגנת בירושלים כל השנה.

הצטרפו לחוויה מערבלת, רב חושית וסוחפת המחבקת מסורות קדושות באשר הן. בואו לחגוג את החוויה הייחודית של ירושלים.

לרכישת כרטיסים >>