כל המידע על פרויקט 48 במחול – מהדורה 2#

במסגרת הפרויקט הייחודי יעלו 10 עבודות מחול קצרות במרתון בזק של שני סבבי יצירה בני 24 שעות. תחילתו של הפרויקט בהגרלה בה יבחרו האנסמבלים, שיכללו כל אחד כוריאוגרפ/ית, יוצר/ת נוספ/ת, ומספר משתנה של רקדנים. לאחר מכן יוגרלו פרמטרים נוספים ליצירה המשותפים לכל האנסמבלים, כדוגמת נושא משתנה או תמה. כל אלה יהוו את הכלים מהם יצטרכו האנסמבלים ליצור, תוך 24 שעות בלבד, יצירת מחול שתוצג על במה מול קהל. בתום המופע הראשון, יוגרלו הצוותים לסבב השני, בנוכחות הקהל.

החזרות, יתקיימו בחמישה חללי עבודה במרכז הערבי יהודי. תהליכי היצירה, כולל ראיונות עם היוצרים והרקדנים, יצולמו וישודרו בלייב בעמוד הפייסבוק של קבוצת מחול דנה רוטנברג ויספקו הצצה לתהליכי היצירה של יוצרים עכשוויים.

משתתפי מהדורה 2#:
אייל ברומברג, גלעד גורל, מתן דסקל, ניל האריס, אופיר יודילביץ׳, מורן זילברברג, עמית זמיר, אריאל כהן, ניצן לדרמן, אבשלום לטוחה, אורי לנקינסקי, ניב מלמד, אייל וייזר, נעה מרק-עופר, רוזלינד נוקטור, מריה סלאבץ׳, סתו סטרוז׳, עופר עמרם, נטלי צוקרמן, עפרי צלניקר, זוהר ראלט, לוטם רגב, אפרת רובין, אורי רובינשטיין, ירדן רז, רננה רז, עוז שושן, רעות שץ, רותם תש״ח.

ניהול אמנותי: דנה רוטנברג
הפקה: עומר עזרתי