כל המידע על פעילויות חנוכה במרכז ''מהותי''

מרכז "מהותי", מרכז פעילות וסדנאות עם ערך מוסף, מזמין אתכם לפעילות חנוכה מיוחדת שתתמקד באור הפנימי המיוחד של ילדיכם, שבה אתם והילדים תכירו ותחלקו אותו:

סיור מודרך במרכז "מהותי"
אתם מוזמנים לעבור בין התחנות האינטראקטיביות במרכז, כשבכל אחת מהן הפעלה מרתקת. יחד יוצרות התחנות מסלול המעורר את הדמיון והיצירתיות, המחשבה והסקרנות, ומאפשר לכל אחד להרגיש שהוא יחיד ומיוחד. 

משך הסיור: כשעה ורבע | מתאים לגילאים: 5-10 מחיר לילד: 20 ₪ (מבוגר מלווה ראשון חינם)

ההצגה שלי
לקחתם את הילדים לראות הצגה במהלך החנוכה? בואו לעשות איתם פעילות שתשלים את חוויית הצפייה. פעילות "ההצגה שלי", מזמנת לכל הורה הצצה לעולמו הפנימי של הילד וגילוי האהבות, החלומות והחזקות שלו. במהלך הפעילות יצלול כל ילד לעולם הדמיון וימציא את ההצגה שבה הוא הכוכב. הפעילות תכלול עבודה עם אפליקציה מיוחדת, חומרי יצירה, שיח הורה וילד ובסופה יוצר כל ילד את הכרזה להצגה שלו. משך הפעילות כשעה ורבע.

מתאים לגילאים: 6-10 מחיר לילד: 30 ₪ (מבוגר מלווה ראשון חינם)

שעת סיפור: "מסע בארץ האור"
סיפורו של אור וחברו הטוב, קופי הקוף, היוצאים יחד למסע ארוך בעקבות מפת אוצר מסתורי שמצאו. תוך כדי המסע החברים לומדים להכיר את עצמם, את הייחודיות שלהם ואת היופי שבשיתוף פעולה.

הסיפור מומחז על ידי שחקן המשתמש בשלל אביזרים, משימות והפעלות, המזמנות אפשרות ביטוי אישי לכל ילד ומכניסות את הקהל לחוויה של סיפור המסע. בסוף ההמחזה תתקיים פעילות יצירה בעקבות הסיפור. אתם מוזמנים להאזין כבר עכשיו לשיר שילווה את שעת הסיפור: להקשיב להבין לאהוב.

משך הפעילות: כשעה ורבע מתאים לגילאים: 3-6 מחיר לילד: 20 ₪ (מבוגר מלווה ראשון חינם)


  • ההשתתפות בפעילויות חנוכה בהרשמה מראש. להרשמה צרו קשר בטלפון.
  • שעות פעילות בחנוכה: שישי, 19.12, בשעות 10:00-15:30 | שבת-שלישי, בשעות 10:00-19:00.
  • הפעילויות מתחילות מדי שעה וחצי.
  • מרכז מהותי ממוקם במרכז תל אביב ונגיש לאנשים עם מוגבלויות.