כל המידע על פסח מסיפורי האגדות בארטלנד

משחקיית ארטלנד נפתחה לאחרונה מחדש במחירים מוזלים, עם מתחמי פעילות חדשים. לצד הפעילויות המוכרות כמו מתחם המגנטים, לוח הגירים והטירה הקסומה, נוספו מתחמים חדשים, בהם פינת תחפושות, בית קפה לילדים, מסלול מכוניות, משחקים לקטנטנים, הצגות ושלל פעילויות נוספות. 

במהלך פסח יתקיימו בארטלנד פעילויות מיוחדות המזמינות את הילדים להיכנס לעולם הדמיון, להתחפש לדמיות מהסיפור, ליצור הצגה בליווי מדריך ולהמחיש דרך הצגת הסיפור את מוסר ההשכל, חוויה קסומה ומלאת דמיון. הפעילויות הקרובות:

הדובים של זהבה
כל משפחה היא מיוחדת במינה, וזה מה שלומדת זהבה, שיוצאת בכעס מביתה ונתקלת בבקתה יפהפייה ביער. בבקתה גרה משפחת דובים, שמלמדים אותה שבמשפחה, גם כשרבים תמיד אוהבים. הילדים יצללו אל עולם הטבע, יחקו חיות וילמדו על אהבה לטבע ולבעלי חיים.

  • מתי: חמישי, 2.4, בשעה 17:00 משך הפעילות: 45 דקות.

עוץ לי גוץ לי
השדון הקסום עוץ לי גוץ לי עוזר לבת הטוחן לעמוד בהבטחתה למלך ולטוות קש מזהב. אך מה ירצה השדון בתמורה? אגדה משעשעת ומותחת המשלבת מלכים, נסיכות, שדונים וקסמים.

  • מתי: שלישי, 7.04, בשעה 17:00 | משך הפעילות: 45 דקות.

יוסף וכתונת הפסים - הסיפור המקראי
הצגה מיוחדת לפסח, בה הילדים משתתפים באופן פעיל. אחיו של יוסף מקנאים בו ומחליטים לשלוח אותו הרחק מהם. אך יוסף עובר תהפוכות והרפתקאות רבות והופך להיות יד ימינו של מלך מצריים! כשמגיעים אחיו של יוסף לבקש עזרה מפרעה, הם מגלים את יוסף במפגש מרגש עם לקח חשוב.

מתי: 9.04, בשעה 11:00 | משך הפעילות: 45 דקות.