כל המידע על סדרת סיורי האופניים של פארק ירושלים יוצאת לדרך!

פארק ירושלים הוא הפארק הגדול במדינה: הוא עוטף את ירושלים מצפון דרך מערבה ועד דרומה, וכולל ארבע יחידות נוף שונות ששולחות אצבעות ירוקות אל תוך העיר. בפארק תמצאו טראסות עתיקות מרהיבות, מעיינות שחלקם זעירים וחלקם שופעים, מערות ומחצבות עתיקות, ואפילו סכר שבחורף משווה לנוף מראה שוויצרי.

אתם מוזמנים לסיורי אופניים בפארק, במסלול אופניים מיוחד, שמקשר בין כל חלקיו. רובו של המסלול סלול כבר היום, והוא עתיד להקיף את כל העיר. המסלול נוח לרכיבה ולצד הרכיבה המהנה, מאפשר גם ליהנות מנופי ירושלים הנהדרים.

הסיור

תכנית הסיור:

סיורי האופניים מיוחדים ייצאו בימי חמישי אחר הצהריים מאיזור צומת הגבעה הצרפתית ויעברו בפארק נחל צופים, פארק עמק הארזים, פארק עמק מוצא והחזרה לתחנת הרכבת הקלה בהר הרצל. פירוט הטיול:

17:00 התכנסות בתחנת הרכבת הקלה גבעת המבתר 17:15 הצטיידות ותדריך יציאה 17:30 יציאה למסלול שכולל שתי תחנות עצירה והסבר בעמק הארזים > 19:30 סיום מסלול, החזרת ציוד ותצפית מודרכת ב"ספארי של ירושלים", סכר מוצא, בו מתקיימת פעילות עניפה של חיות בר > 20:30 הסעה להר הרצל.

למי הסיורים מתאימים?
בודדים, זוגות ומשפחות שילדיהם מעל גיל 12 ויודעים לרכוב על אופניים ברמה סבירה. המסלול ברובו במגמת ירידה ובנוי על אספלט (קטעים קצרים בלבד כוללים רכיבה על דרך כבושה או מדרכה). אורכו כ-11 ק"מ והוא מתאים לרוכבים חובבים.

ציוד דרוש: יש להגיע בבגדים מתאימים לרכיבה ונעליים סגורות. רצוי להביא תיק גב קטן עם מי שתייה, אוכל קל ומצלמה. האופניים, הקסדות, הרכב מלווה והמדריך – עלינו! 

מחירים ופרטים נוספים