כל המידע על טיול לירושלים עם כנר הנשמה מירל רזניק

18:00 - תל-אביב, רכבת ארלוזרוב מתחם שלמה SixT 18:20 - צומת בית דגן בתחנת האוטובוס הצמודה למשטרה 18:40 - צומת שורש בתחנת האוטובוס בכיוון ירושלים 24:30 - עלייה לאוטובוס ונסיעה חזרה

חמישי 13/8: כנר על גג העיר העתיקה ! טיול עם נשמה יהודית..

וירטואוז הכינור מירל רזניק ינגן לנו קונצרט פרטי על גגות העיר העתיקה!

הצטרפו לטיולים ואגדות בפייסבוק לתמונות ועדכונים

וירטואוז הכינור, המדורג בין עשרת הכנרים הטובים בתבל, הכליזמר הגדול מכולם, בא לטייל איתנו בעיר העתיקה בירושלים. מסיבה פרטית רק לנו של מוזיקה נשמה יהודית !

כנר על הגג:

כנר על הגג היה מחזמר (וסרט) מקסים שהביא את תמצית הנשמה היהודית-גלותית. המחזמר מספר על טוביה החולב ולו שבע בנות לחתן ופרנסה קשה, ובין אשתו הטוחנת לשיחותיו המשעשעות עם אלוהים אנו מתאהבים בדמויות, בהווי, בנוסטלגיה ובמוזיקה הנפלאה המלווה את ההצגה.

מירל רזניק, אגדת הכינור והנשמה היהודית, יטפס איתנו על גגות העיר העתיקה לקונצרט ייחודי חד פעמי של שירי המחזמר. בהמשך הטיול מירל ינגן איתנו גם במקומות נוספים.

מירל רזניק:

מירל רזניק הופיע על מיטב הבמות בארץ ובעולם, השתתף באינספור תחרויות וזכה בפרסים בינלאומיים, מנגן בסגנונות מוסיקליים שונים: צוענית, ים-תיכונית, בלקנית, קלאסיקל, קאנטרי, ג`אז, ביג בנד, לטינו והפך לנציג האינסטרומנטלי הבלתי מעורער של המוסיקה היהודית והכלייזמרית בעולם כולו.

ומה הוא אומר:

ירושלים היא מקור אנרגיה שמושך מליארדי אנשים מכל הדתות, אלפי שנים. יש לנו הזכות לחיות כאן ועכשיו ולהתחבר ישירות למקור הכוח השמיימי, למקד ולתעל לטובתינו לשנה החדשה שתהיה כולה אור, שמחה, ברכה ואהבה!

המסלול:

נטייל, ננגן ונשיר בירושלים של זהב את שירי כנר על הגג, מזויקה צוענית ויהודית, נעימות הכליזמרים הגדולות ושירי ירושלים. נטייל על גגות העיר העתיקה, בהר ציון, קבר דוד המלך, שהיה נגן מיתרים ידוע בעצמו, מירל ינגן מזמור לדוד, וברובע היהודי ליד בית כנסת החורבה קונצרט-טיול משירי ירושלים מעובדים לכינור ולחבורת הזמר - אנחנו :)

בכותל נתפלל יחד ולחוד לשלום פנימי וחיצוני. משם נמשיך אל רחבת הרובע היהודי, בית כנסת החורבה, שם ליד בתי הקפה ואלפי העוברים ואווירת הסליחות המיוחדת ננגן שירי ירושלים, נשמח ונשמח את העוברים והשבים.

פרטים והרשמה:

  נקודות איסוף: 

  • 18:00 - תל-אביב, רכבת ארלוזרוב מתחם שלמה SixT
  • 18:20 - צומת בית דגן בתחנת האוטובוס הצמודה למשטרה
  • 18:40 - צומת שורש בתחנת האוטובוס בכיוון ירושלים
  • 24:30 - עלייה לאוטובוס ונסיעה חזרה

ירושלמים או המגיעים בכוחות עצמם: זהו קונצרט-טיול בעלות 120 ש"ח. פרטי המפגש למגיעים עצמאית יועברו לנרשמים יום לפני הטיול.

מחיר לבאים באוטובוס:  150 ש"ח. מספר המקומות באוטובוס מוגבל ורק המקדימים זוכים.

למי זה מיועד: המסלול קל, מזג האויר יהיה מקסים, המסלול כולל הליכה נעימה בסימטאות העיר העתיקה. הטיול לא מתאים לילדים

מה להביא: לבוש צנוע! מים, נעלי הליכה, אם תרצו ניתן להביא חטיפי אנרגיה או סנדוויצים לנסיעה, כלי נגינה אם יש. אנו גם נעצור בבתי קפה ומסעדות מעניינות.

הרשמה: לחצו על הכפתור, בחלון שיפתח בחרו קונצרט-טיול באוטובוס או בהגעה עצמית, כמות המשתתפים, שלמו ותקבלו מיידית אישור בדואר האלקטרוני. אין צורך להדפיס ולהביא איתכם לטיול.

לחצו כאן למעבר לאתר "טיולים ואגדות"

ביטולים: עד שבוע לפני האירוע 20 ש"ח לאדם. משבוע לפני האירוע אין החזרים

*המסלול נתון לשינויים על פי החלטת המדריך בשטח

* קיום הטיול מותנה במינימום משתתפים

בהרשמתכם לטיול אתם מצהירים כי מצב בריאותכם תקין - מחובתכם לדווח על כל בעיה