כל המידע על פסטיבל הליצנים הבינלאומי השני בנתניה

חלק מהמופעים יעלו לראשונה באוהלי הפסטיבל בכיכר העצמאות החדשה ובאמפיתאטרון נתניה (בתשלום), ולצידם יעלו מופעים ייחודים במסגרת מופעי חוצות פתוחים לקהל הרחב ברחובות העיר. מופעי הפסטיבל:

מופעים לילדים:

שקט, מרעישים!
ליצן מסיים את יום העבודה ועכשיו הוא רוצה רק לישון. אבל שלל הרעשים והקולות שמסביב מפריעים לו, לכן הוא יוצא למסע מצחיק ומפתיע כדי שרק יצליח לנוח בשקט | מתי: שני-רביעי, 17-19/8, בשעה 10:00. 

מעשה בשתי ממלכות, נסיכה ודרקון
תאטרון סיפור ליצני מקורי בשיתוף הילדים: שני מלכים מקימים בין ארמונותיהם חומת הפרדה ושנאה. רק אהבתם של נסיך מארמון אחד ונסיכה מהארמון השני תוכל לפרק אותה | מתי: שני-רביעי, 17-19/8, בשעה 11:30.

תפוס ת'רכבת
מה קורה כששני ליצנים נפגשים במקרה בתחנת רכבת? דברים מתבלבלים, משתבשים ומתבלגנים. אז מה עושים ואיך מתקשרים בג'יבריש ובלי מילים בכלל? | מתי: שלישי, 18/8, בשעה 11:00.

מופעים לכל המשפחה:

לפתוח את הקופסה
מחזה על שני הליצנים קרש ושטות, שעובדים במפעל אריזה. תפקידם הוא לארוז ולחתום קופסאות קרטון, אך יום אחד הליצן שטות לא מצליח להתגבר על סקרנותו, פותח קופסת קרטון גדולה וקופץ לתוכה, ומכאן יוצאים השניים למסע פנטסטי בעולמות שאליהם מגיע רק מי שמעז לפתוח קופסאות | מתי: שני, 17/8, ורביעי, 19/8, בשעה 11:00.

המופע של רונו דה לוקס
קוסם הבועות הגדול אמור להתחיל במופע כל רגע, אך לפתע הוא מעדכן שלא יגיע ומשאיר את עוזרו הנאמן, רונו, לבד על הבמה. האם רונו ימצא פתרון? ואולי אפילו יגלה את יכולותיו החבויות? | מתי: שני-רביעי, 17-19.8, בשעה 12:30.

עודף משקל
סיפורו של מיסטר j, דמות נוגעת ללב ומצחיקה עד דמעות, וניסיונותיו האינסופיים לרדת במשקל, כשאהבתו למאכלים ובעיקר מתוקים מעמידה אותו במצבים מצחיקים לאור רצונו לשמור על הבריאות | מתי: שני, 17/8, ורביעי, 19/8, בשעה 16:30.

שמחת זקנתיק
מופע ליצנות ללא מילים. סיפורה של זקנה אחת עם תיק אחד, שמגיעה יום אחד, לבית אבות אחד, ושם בחדר אחד, עם מנורה אחת היא מגלה שהיא לא לבד | מתי: שני-שלישי, 17-18.8, בשעה 17:30.

אגרוף
פרייזר הופר, הליצן הבריטי האהוב וזוכה פסטיבלים לליצנות, במופע פנטומימה מהפנט בשיתוף הקהל. לראשונה אי פעם המתאגרף הגדול הופר יעז לקרוא תיגר על כולם ב-3 סיבובים של קרב דמים וקומדיה טהורה | מתי: שני-רביעי, 17-19.8, בשעה 18:30.

קומפוסטה
סיפורה של נגנית שהגיעה לקונצרט חגיגי, כששאר התזמורת לא מגיעה עקב תקלה טכנית. את המצב מציל צוות ניקיון וגינון יוצא דופן. מופע של האנסמבל הבינלאומי של תיאטרון אספלט בהצגת קרקס מוזיקלי עם להטוטים, אקרובטיקה וצחוק | מתי: שלישי, 18/8,בשעה 16:30.

מופעים למבוגרים (מגיל 15 ומעלה)

מחכים למאסטרו בוקובסקי
קבוצת טריולה במופע קומי. מינה, מונה ופרצ'י, העוזרות האישיות של מאסטרו בוקובסקי, מסדרות את הבמה וממתינות לבואו, לתדהמתן מקבלות הודעה שהוא מאחר. מה קרה למאסטרו? מתי ישחרר את העוזרות? האם האקדח מתחילת המחזה באמת יורה? | מתי: רביעי, 19/8, בשעה 17:30.

Timeless
מופע סאטירי שבמרכזו עומדת הליצנית העליזה בתיה, שתוציא אתכם למסע נוסטלגי ופרוע. בעזרת פסנתרן מגושם שישמש גם כמכונת זמן, תבקרו בזיכרונותיה דרך גלגוליה השונים, החל משירי קום המדינה ועד לעתיד בדיוני עם חייזרים ושירי עם על מאדים | מתי: שני, 17/8, ורביעי, 19/8, בשעה 16:30.

קשקושים
הצגה זוכת מקום שני בפסטיבל תיאטרונטו 2015. הוריה של קלואי מחליטים לעבור מהכפר לעיר הגדולה נגד רצונה. הלילה חורפי והכרכרה שלהם מסתבכת בדרך. קלואי נופלת במעבי היער עם המזוודה שלה, ונותרת בודדה ומפוחדת, כשהכרכרה של הוריה נעלמת. היא חייבת למצוא מחסה, והברירה היחידה היא המזוודה הגדולה שלה, שבה הדברים הכי חשובים לה: דובי, ברבי וגיר לבן, שאיתו היא מציירת עולם שלם. מפגש בין תיאטרון פיזי, ליצנות למבוגרים, ג'יבריש, הנפשת חפצים ובובות דרך דמיונה של ילדה קטנה שמנסה לפתור סודות של גדולים | מתי: שלישי, 18/8, בשעה 22:00.

iDoll
סיפור ההמשך שמעולם לא נכתב לאגדת פינוקיו. מי שפעם היה ילד פלא מפורסם מעץ, גר כעת בדירה שכורה בעיר הגדולה. מסתבר שלהיות אנושי זה לא פשוט: פינוקיו מתקשה בזוגיות, סובל מחרדה ומתמודד עם מצבו הבריאותי של ג'פטו הקשיש. רוב הזמן הוא מרגיש כמו בול עץ שלא מסתדר בעולם הגדול. הוא עובד על המצאת חייו, ה-iDoll - בובה אולטימטיבית שתשנה את העולם, אך הפעם אין פיות וצרצרים שיעזרו. ערב ההשקה הגדולה, על סף התמוטטות עצבים, מגיחות דמויות מהעבר. הצגת ליצנות טרגית-קומית שמתרוצצת בין אינטימי לגרוטסקי | מתי: שלישי, 18/8, בשעה 22:00.

אף על פי גיהנום
לאחר מותו מוצא עצמו נגדיאל אפשטיין במעמקי הגיהנום ופוגש את השד אינפרנו. השד מטיל עליו שלוש משימות שעליו לבצע, אך אם יכשל עליו להישרף באש הגיהנום ולטבוע בנהרות הרוע. ליצנות תיאטרלית ותיאטרון פיזי בקומדיה מצחיקה ומרגשת המתארת את המאבק בין עולמו של האדם החופשי לבין הרוע שאופף אותו. מועדי המופע: ה-17 וה-19 באוגוסט בשעה 22:00.