כל המידע על יוגה ערבה: סוף שבוע של רוחניות במדבר

הרעיון הוא תרגולי עומק לאורך הערבה, שכל משתתף בוחר את הסדנה המתאימה לו, או מורה המעניין אותו, או מקום שמעניין לתרגל בו ונשאר בו לאורך כל הארוע. המטרה היא ליצור תהליך של עומק לאורך הסדנה, לכן אין אפשרות ל"טייל" ביותר ממקום אחד ולא ניתן להחליף מורה במהלך הסופ"ש.

מתחמי תרגול של מיטב המורים מהזרמים השונים ייפתחו לאורך כל הערבה, ממושב עידן בצפון הערבה ועד קיבוץ אליפז בדרום, לאורך כ-200 ק"מ. הנוף הקדום עוצר הנשימה, תחושת הטבע הפראי המקיפה מסביב, האירוח המדברי המוקפד ומגוון סגנונות הלינה, משמשים כמקום נפלא לבוא ולתרגל יוגה. אך טבעי שחלק זה של הארץ יחבור לעולם הרוחני, ויחד יביאו את המשתתפים לעומקים חדשים.

יוגה בשקיעה - ערב האיחוד
בערב שישי יפגשו כל משתתפי יוגה ערבה לארוע מיוחד, ערב האיחוד - יוגה בשקיעה, לרגלי עמודי שלמה עוצרי הנשימה בפארק תמנע ולאחריו הופעת מוזיקה חיה, קבלת שבת וארוחת שבת משותפת במקום מיוחד במינו.

מסורת יוגה ערבה, מחזירה אותנו לפארק תמנע למפגש האיחוד בערב שישי. ​באירוע המרכזי בשישי, נתאחד לתרגול משותף. אל מול עמודי שלמה נתרגל 108 ברכות שמש עם יו פולטון מורה בכיר מאנגליה שמגיע במיוחד כדי להעביר סדנת אשטנגה בחוות האנטילופות. במערת הלב אסנת ודוד אלכביר יקחו אותנו למסע של מוזיקה הודית קלאסית מדיטטבית.
את הערב נסיים במופע של ההרכב Jade System, שיהפוך למסיבה סוחפת על שפת האגם שבפארק.​

יוגה בשקיעה תתקיים השנה בשני מסלולים שונים, תוכלו לבחור בתרגול אינטנסיבי של 108 ברכות שמש או להתענג על שירת מנטרות וראגה קלאסית בהנחיית אסנת אלכביר.

כאשר רואים את מאות המתרגלים מתאחדים במעמד הזה, בערב האיחוד, לכדי גוף אחד, קשה שלא להתרגש מעוצמת המפגש. זו הזמנה למפגש עם מורים מיוחדים במיקום מיוחד אשר נחקק בזיכרון ומאפשר פתיחה והתרגשות. 

לאחר מכן, אל מול האגם בפארק תוגש ארוחת ערב חגיגית באגם הקסום של פארק תמנע ובתמיכת "המשרד לשיתוף פעולה אזורי" יתקיים מופע מוזיקה חיה.

מידע נוסף והזמנות

מרכז המידע של יוגה ערבה: 052-3665935 או [email protected]