כל המידע על חנוכה במרכז נווה שכטר

נווה שכטר השוכן בשכונת נווה צדק בתל אביב - יפו, הוא מרכז חדש לתרבות, יצירה ואמנות יהודית שנפתח בספטמבר 2012 לפעילות מלאה. לאורך השנה מקיים מרכז נווה שכטר מגוון אירועי תרבות ביניהם תערוכות, מופעי מוזיקה, הצגות, קורסים וכיתות אמן, חוגים למשפחה וסיורים, תוך שימת דגש על אמנות ויצירה, פילוסופיה והגות.

לכבוד החנוכה מארח את עידן רפאל חביב להופעה. במהלך השנה האחרונה הפך עידן לאחד האמנים העסוקים בארץ, עם שני אלבומים שהגיעו למעמד זהב וסיבוב הופעות שסחף אליו קהל רב. במופע יבצע עידן שירים נבחרים ואהובים משני אלבומיו ושירים בהם נגע.

בנוסף, תתקיים הדלקת נרות ויפתחו שתי תערוכות חדשות לכבוד חנוכה, באוצרות שירה פרידמן:

תערוכת כסלו - שחור לבן: אמנות ישראלית עכשווית, המציגה מיצבים, ציורים, תצלומי ופסלים של אמנים מובילים, העשויים רק בשחור לבן. בכל יצירה החושך והאור, השחור והלבן מתפרשים באופנים אחרים ומאפשרים מחשבה והתנסות על חשיבות הצבעים בתולדות האמנות ובחיים בכלל.

תערוכת אש שחורה על גבי אש לבנה: תערוכת יחיד לאמן רפאל לומס. בתערוכה יוצגו תצלומים שנעשו בשיתוף פעולה עם הצלם ג'וש שטראוס מהסדרה "חשיפות כפולות". התצלומים בסדרה זו הם של פסלי אופן של רפאל לומס. יחסי הכוחות בין האופן, לדמויות והחשיפות הכפולות מציגות באור חדש מצבים וצורות מוכרות.

זמנים ועלויות:

  • מתי: חמישי, 10/12, 20:00 | איפה: מרכז נווה שכטר, רחוב שלוש 42 נווה צדק, תל אביב.
  • מחיר: 50 ₪ ברכישה מראש באתר, 70 ₪ בערב המופע (על בסיס מקום פנוי).
  • לפרטים נוספים: טלפון: 03-5170358 (שלוחה 4), מייל: [email protected] או באתר של המרכז >>