כל המידע על ערב ההתרמה השנתי של ארגון קשר

בישראל כ-330,000 משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים. ארגון קשר, פועל כבר למעלה מ-20 שנה על מנת לייצר מציאות חברתית בה המשפחות המיוחדות  יכולות לגדל את ילדן כאנשים שווי זכויות, ולמשפחה הזכות לגדל את ילדה ממקום של מעורבות, עצמאות ושילוב מלא בחברה. הארגון פועל במגוון רבדים החל ממתן מידע ומיצוי זכויות, תמיכה וליווי ויצירת רשת של קהילות הורים לערבות הדדית, דרך פרויקטים חברתיים רבים להעצמת הורים ומשפחות מיוחדות, פעולות להדגשת חשיבות ההורים ומומחיותם, פעילות חקיקה ועוד.

דואט מרגש יפתח את ערב ההתרמה:

יאיא כהן אהרונוב מלהקת הדג נחש, שמלבד היותו מוזיקאי מוכשר הוא גם דוד לאחיין עם צרכים מיוחדים, יחבור אל נדב לוי בן ה-11, משתתף בתכנית "בית ספר למוסיקה" ואח מיוחד לאחות עם צרכים מיוחדים. השניים ישירו את השיר "ילד לא רגיל" מתוך האלבום המצליח "ילדי בית העץ" שיאיא הלחין. את שירי האלבום כתב סופר הילדים המוערך ואיש החינוך רן כהן אהרונוב, אחיו של יאיא ואבא מיוחד. שני הזמרים הם בעלי חיבור חזק ואישי למטרות הארגון, ויופיעו בערב בהתנדבות. 

הופעת הבכורה להצגה "על האש":

הצגה מאת דרור קרן ובבימויו, המתארת בהומור וברגש את הדינמיקה של משפחה ישראלית מורחבת. ההצגה מלווה בשיריו המוכרים של אריק איינשטיין. בין משתתפי ההצגה: כלת פרס ישראל מרים זוהר, רמי ברוך, אודיה קורן, עירית קפלן, יוסי קאנץ ועוד.

מעבר להופעות:

יואב קריים, יו"ר ארגון קשר ופעיל חברתי למען אנשים עם מוגבלויות, יישא דברים ויספר עד כמה המשפחה האישית שלו היא המפתח להצלחתו.

פרטים נוספים ועלויות:

  • מתי: יום חמישי, ה-17/12, 19:30.
  • מחיר כרטיס: נע בין 250 ₪ ל-1000 ₪. ניתן גם לקנות כרטיסים ב-150 ₪ ולהעבירם הלאה עבור משפחות מיוחדות.
  • לרכישת כרטיסים ופרטים נוספים: 02-6236116 או במייל: [email protected].