כל המידע על קיץ נוסטלגי בפארק מיני ישראל

אורי, הילד הכי סקרן בישראל, וסבא שלו מזמינים אתכם לפארק מיני ישראל, לטרון, למפגש בין דורי בין הורים, ילדים, סבים וסבתות עם הסיפור ההיסטורי נוסטלגי והעכשווי של מדינת ישראל. יחד תצאו למסע מרתק במנהרת הזמן.

בואו לפגוש חפצים, שנעלמו מהעולם ולשמוע את סיפורם אל מול המוצרים של היום בתערוכת "מאז ועד היום": "מהאסימון לאייפון", מהאנציקלופדיה ועד הויקיפדיה, מהגלויה ועד האימייל, מהגזוז ועד לסודה סטרים.

תפגשו  את אורי הילד הכי סקרן ושובב באינטראקציות קומיות בין עבר להווה: ישוחח עם הרצל על מה שחזה וחלם מול ההווה, יפגוש את דוד בן גוריון במצפה רמון וינהל שיחה עם ביאליק בלב תל אביב.

בנוסף, מודלים בפארק יחזרו בזמן ויציגו למבקרים איך הם היו נראים פעם? מה היה במקום בו הקימו את שלושת מגדלי עזריאלי? איך נראו הרחובות של פעם שעוד מכרו נפט וקרח, החולות שהיו לפני ראשון לציון ועוד המון זיכרונות היסטוריים ונוסטלגיים.

מידי יום בשעה 18:30, תוכלו לצפות בהצגת הילדים "אורי וסבא במנהרת הזמן". הצגת ילדים מצחיקה ושנונה מלווה שירים אהובים על מפגש בין סבא מבולבל שלא עומד בקצב התקדמות הטכנולוגיה  לנכדו הצעיר שמצד אחד שולט בסנאפצ'ט ומצלם סלפי , ומצד שני מאד אוהב את סבא שלו ומעריך את העבר והנוסטלגיה.

פרטים נוספים:

  • מתי: 24/7-29/8 מלבד ימי שישי וימים חריגים. בימי שלישי, הכניסה לסבא / סבתא חינם מגיל 55 ומעלה בהצגת ת.ז, מלווה אחד לכל ילד.
  • מחיר: 35 ₪ - 69 ₪, בהתאם למבצעים המוצעים בכרטיסי האשראי ובוועדים השונים (מגיל שנתיים ומעלה)