כל המידע על תעלומה בגן החיות התנ''כי – לאן נעלמה העזנייה?

בגן החיות התנ"כי בירושלים מזמינים אתכם, המבקרים בסוכות, לקחת חלק במסע בלשי מרתק, ההולך יד ביד גם עם המטרה העיקרית של גן החיות – שמירה על הטבע והסביבה.

עבודת הבילוש בגן כוללת משחקי חשיבה, משימות והפעלות אקטיביות, סצנות תיאטרליות משעשעות והכל תוך כדי סיור ברחבי הגן במסלולים שיתוכננו מראש.

במהלך הביקור בגן החיות, תקבלו כתב חידה, שמטרתו לסייע למצוא את הביצים האחרונות של העזנייה הארצישראלית, אשר הוחבאו על מנת לשמור על ביטחונן. כתב החידה יוביל את המבקרים למסע ברחבי הגן, בו הם נדרשים למלא משימות, לאסוף רמזים ולהשתתף בהפעלות שינסו להוביל אותם להצלת העזנייה והחזרתה אל הטבע.

המבקרים יצללו לתוך עולם של הרפתקאות, מתח ודרמה במסע להצלה והשבה אל הטבע של העזנייה הארצישראלית. בעיקר אחרי שיגלו שהם לא היחידים בעקבות הביצים...

אתם הולכים להיסחף לתוך הסיפור, לפגוש לאורך המסלול את הדמויות המרכזיות בעלילה ולהפוך, ללא ידיעתכם לגיבורים הראשיים בסיפור, עד לפתרון המפתיע של התעלומה.

סיפור ההרפתקה והמסרים של כתב החידה סובבים סביב הכחדת בעלי חיים בעידן המודרני וסביב תפקידו המרכזי של גן החיות התנכי בשימור זנים שנמצאים בסכנת הכחדה בארץ ישראל. תוך כדי המסע, תלמדו על בעלי חיים שחיו בישראל ונכחדו, על בעלי חיים שנמצאים כיום בסכנת הכחדה ועל פרויקטים לשימור, רבייה והשבה של בעלי חיים מהשבי אל הטבע.

  • מתי: הפעילות תתקיים בתאריכים 19,20,22,24 באוקטובר, בין השעות 10:00-15:00.

בנוסף, יתקיימו סדנאות זוחלים מרתקות, המלוות לטאות, נחשים ושלל זוחלים אחרים.

  • מתי: בתאריכים 18, 19, 20, 25 באוקטובר, בשעה 16:30 באמפיתאטרון של גן הפסלים.

במשך כל ימי החג יהיה ניתן גם ליהנות מרצף של האכלות מודרכות, מפגשים מודרכים עם בעלי חיים ידידותיים ועוד.

פרטים נוספים

  • שעות פעילות הגן: ימים א' – ה' 9:00 – 18:00, שישי 9:00 – 16:30 שבת 10:00 – 18:00
  • מחיר: ילד (גיל 3-18) 42 ₪, מבוגר 55
  • כל הפעילויות כלולות במחיר הכניסה