סיפורים ליד הכרם: סיור טעימות בכרם התימנים

אזור כרם התימנים שוקק חיים ושופע מאכלים ייחודיים. הצטרפו אלינו לסיור טעימות מרגש, הכולל נגיסה משוק הכרמל, דרך הסיפורים הפיקנטיים, האוכל והמנהגים המקומיים. סיור חוויתי באחת הפנינים האותנטיות הנמצאת בלב הכרך הגדול.

חומוס וארכיטקטורה יפואית בעג'מי המיתולוגית

שכונת עג'מי המרהיבה ביפו היא דוגמא לדו קיום מרשים של מוסלמים, נוצרים ויהודים. בשכונה ניתן למצוא מוטיבים בני מאות שנים לצד בנייה מודרנית, שאף היא משמרת את הסגנון היפואי הישן ומשווה לשכונה קו רקיע ייחודי. בואו להכיר ולחוות את השכונה המרתקת ולטעום המיטב שיש לעג'מי וליפו להציע: החומוס.

סיורי זהב: בית פרס לשלום

סיור לאזרחים ותיקים בלבד. בית פרס לשלום הינו אייקון ארכיטקטוני בעל שם עולמי, ומרכז של עשייה למען שלום וסובלנות. במהלך הסיור נשמע סיפורים מאחורי הקלעים מחייו של שמעון פרס החל מימי עבודתו לצד דוד בן גוריון ועד יומו האחרון. כל זאת בליווי פריטים ייחודים מארכיונו הפרטי הנמצא במרכז. בסיור נבחן מקרוב את העיצוב הייחודי ומעורר ההשראה של הבית, לצד הנוף המדהים, וניגע בעשייה המרובה של המרכז.

טעימה משרונה: סיור טעימות בשרונה מרקט

קחו הפסקה מחיי השגרה וצאו לסיור מלווה טעימות (מאוד טעימות!) בשוק המקורה הגדול בישראל: שרונה מרקט, השוק מונה כתשעים חנויות ומשלב בתוכו את כל הריחות והטעמים, החל ממעדני צדקיהו ועד דליקטסים מאיטליה. בסיור נכיר את הסיפורים מאחורי השפים הישראלים הגדולים והמאכלים הייחודיים לשוק, נטעם יין או בירה יחודיים ומאכלים אותנטיים, ונקבל טעימה קצרה משרונה - המושבה הטמפלרית המיוחדת.

לכל הסיורים המודרכים בתל אביב >>