צעדת התקווה: מסע אתגרי בנופי מצפה רמון למען ילדים עם שיתוק

אתם מוזמנים לקחת חלק ביומיים של מסע בלתי נשכח במצפה רמון בעיצומו של האביב, לגייס תרומות עבור ילדים אשר אינם יכולים ללכת ולסייע להם לחוות את הטבע מיד ראשונה
| 10/01/2018

צעדת התקווה היא מיזם מיוחד במינו אשר החל לפני 14 שנים בעמותה. הצעדה תומכת ב"צעד קדימה" - עמותה עטורת פרסים אשר כל פעילותה מוקדשת לטובת שיקום ילדים וצעירים עם שיתוק מוחי. מעל 300 ילדים, צעירים, בוגרים ומשפחותיהם משולבים בתוכניות השונות של "צעד קדימה" והמספרים הולכים וגדלים.

ניתן למצוא בוגרי "צעד קדימה" באוניברסיטאות, גרים בקהילה ואפילו בצבא. בכל שנה נבחר מסלול אחר לאורך שביל ישראל, השנה נצעד בשבילים היפים והמאתגרים במצפה רמון. הצעדה תתקיים בימים שלישי עד שישי, 13-16.3.18. מפגש הכינוס יתקיים ביום שלישי בשעות הערב והצעדה תסתיים ביום שישי.

איפה מטיילים?

בסיוע של הצוות המקצועי, אתם בוחרים את דרגת הקושי המתאימה עבורכם. מסלולי ההליכה הם מסלולים מסומנים על שבילי ישראל והצעדה מתוכננת ומובלת ע"י מורי דרך ותיקים ומנוסים המתנדבים בעמותה.

לינה וארוחות

הלינה היא באוהלים בחוות כרמי הר הנגב, יש מקלחות חמות ופינה מותאמת להכנת אוכל בתנאי שטח. בנוסף, ישנה אפשרות לסידורי שינה בצימר / מלונית בתוספת תשלום. 

הצועדים נהנים מידי בוקר וערב מארוחה עשירה ומגוונת וכמו כן, מארגני הצעדה דואגים לצייד אותם בחטיפי בריאות, פירות ושלל פינוקים במהלך יום הצעידה | כמיטב המסורת בערב האחרון של הצעדה מתקיימת ארוחה חגיגית.

כל ההכנסות יוקדשו לפיתוח תוכניות לניהול אורח חיים בריא במרכז היום השיקומי לצעירים בוגרים שנפתח לפני כשנתיים בירושלים. למרכז היום מגיעים מידי יום כ-25 צעירים בוגרים עם שיתוק מוחי, הם עוסקים באומנות, מחשבים, טיפולים פארא-רפואיים ועוד. אבל כמו בכל התוכניות של "צעד קדימה", הם בעיקר לומדים כיצד להשתלב בחברה ולהיות עצמאיים. 

מידע נוסף

  • מחיר: 650 ש"ח לשלושה ימים בהרשמה מוקדמת. לטבלת המחירים המלאה »  | דמי ההשתתפות מכסים את עלות הכלכלה והלינה למשך היומיים של הצעדה.
  • כמו כן, כל צועד מתחייב לגייס תרומות בסכום מינימלי של 2,500 ש"ח עבור "צעד קדימה", זוג צועדים יתחייב לגייס סכום מינימלי של 4,000 ש"ח. כמו כן, עבור ילדי המשפחה סכום הגיוס יעמוד על 1,000 ש"ח. צועדים ותיקים אשר יגייסו צועד חדש, יזכו ל- 50% הנחה על חובת הגיוס ל"צעד קדימה".
  • לשאלות נוספות: 02-6540062 או בדוא"ל: office@tsadkadima.org.il 

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על צעדת התקווה: מסע אתגרי בנופי מצפה רמון למען ילדים עם שיתוק

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...