כל המידע על דבוראי ליום אחד: פעילויות פורים ביד מרדכי 2020

פעילויות פורים ביד מרדכי

בית הדבש

בעמדת התלבושות תוכלו ללבוש תלבושת אמיתית של דבוראי ולהצטלם איתה ביחד עם כוורות צבעוניות. משם תמשיכו לפעילות בבית הדבש והדבורה, שם תצפו בכוורת אמיתית, תלמדו על סביבת חייה של הדבורה ותטעמו דבש טרי. דבוראי מנוסה יפתח בפניכם כוורת ויספר על בגדי העבודה המיוחדים שלו, מבעד לקיר זכוכית, וידגים כיצד פועלת הכוורת מבפנים. במהלך הפעילות תכינו נרות מדונג דבורים ותקנחו בטעימות דבש.

סיור בקיבוץ בטרקטור

בסיום הפעילות בבית הדבש ימתין לכם הטרקטור הקיבוצי, רתום לעגלה, לסיור בקיבוץ במהלכו תלמדו על הרפת ותהליך החליבה, גידולי השדות והפרדסים ותשמעו את סיפורו של יד מרדכי.

מסע בזמן

לצד הפעילות במרכז הטכסטולוגיה תוכלו לנסוע בזמן ולהפוך לחלוצים ליום אחד. לרשותכם יעמוד מחסן תלבושות עם בגדי חלוצים יחד עם חפצים מימי קום המדינה איתם תוכלו להתחפש, ללמוד על הטכנולוגיות השונות ששימשו את החלוצים ואף להצטלם למזכרת. בבית האוסף "קיבוץ של פעם"- תכירו סוג אחר של טכנולוגיה, כזו שאינה דורשת מטען, אין לה שלט וגם לא מסך טאצ'. במרכז אוסף קיבוץ של פעם תחשפו  ל"גאדג'טים" בתחומי החלקאות וחיי היום יום בהם השתמשו החלוצים שהקימו את יד מרדכי.

יוצרים זיכרונות מתוקים

בסט צילומים תוכלו לתעד את ביקורכם ביד מרדכי. לרשותכם יעמדו תחפושות שונות וכדי להשלים את החוויה, תוכלו להגיע לעמדת האיפור שבמקום. לאחר ההכנות תוכלו להצטלם לבושים ומאופרים על רקע כוורות צבעוניות, כדי חלב ופרחים.

פרטים נוספים

  • איפה: קיבוץ יד מרדכי
  • מתי: שני, 9/3/2020, 10:30-14:00, שלישי – רביעי, 10-11/3/2020, 12:00-16:00, משך הפעילות כ-3 שעות
  • עלות: כרטיס משולב בית הדבש, נסיעה בטרקטור ובית האוסף "קיבוץ של פעם": ילד: 55 ₪, מבוגר: 50 ₪, עמדת תחפושות וצילום: ללא עלות, עמדת איפור: 10 ₪, כרטיסים מוזלים באתר קופונופש, מועדון טוב, מועדון מגה לאן
  • פרטים נוספים בטלפון 073-7824636