כל המידע על שוטטות: חוויה טוטאלית במוזיאון העיצוב חולון

ההתרחשויות בשוטטות שיתקיימו במקביל ולצד התערוכה מבט על המוצגת בימים אלו במוזיאון, מחדדים את תפקידו של המוזיאון כיום וכן מציעים נקודת מבט חדשה ומרעננת על החיבור שבין המוזיאון למדיות אחרות בכלל ובין במה לעיצוב בפרט.

בין האירועים שיתקיימו:

בכניסה למוזיאון העיצוב חולון (אנדר בלי) יתקיימו מופעים של להקת "הזאבות" - להקת רוק נשית המדובבת את הצד הנשי של מערכות יחסים, סקס והליכות חשוכות בפארק (חברות ההרכב: יפעת בלסיאנו- שירה וגיטרה, מורן סרנגה- גיטרה, מורן מנגד- בס, שירן פרנקו- תופים).

אמנית המיצג גבריאל נויהאוז תופיע בכניסה לגלריה התחתונה של המוזיאון  במיצג בו היא תגלם דמות פנטסטית, לבושה עיטורי נייר המדקלמת שירים, תפילות וטקסטים ספרותיים בשפות שונות ומרובות (לבקשת הקהל). טקסטים אלה נאספו מאנשים זרים ברחוב ובמבנים ציבוריים - ממטפלות, מלצריות ועד לעובדי ניקיון.

הנבלנית ואמנית המיצג עדיה גודלבסקי, תופיע במיצג המוסיקלי "נִ כְ תֶּ בֶ ת" - לשירי משוררים ונבל ותזמין את הקהל לדיאלוג אינטימי עם שירה כתובה ומוסיקה. המיצג יתקיים בגלריה העליונה של המוזיאון בה מוצג בימים אלו אוסף המשקפיים הגדול והחשוב בקנה מידה בינלאומי של קלוד סמואל.

המופע לסביהונסט - שירים ומערכונים מקוריים על נשים שאוהבות נשים, יתקיים במעבדת העיצוב של המוזיאון. המופע הינו הצצה, גדושה בהומור עצמי, אל תוך מערכות היחסים שבינה לבינה - מהנשיקה הראשונה דרך המפגשים המקריים עם האקס ועוד. הקאסט מורכב מארבע שחקניות ודי ג'יי LIVE. שחקניות: מיקה בן שאול, ענת זמשטייגמן, אילה דנגור, תמר עמית יוסף, טל שחר בן ארי.

בחדר רון ארד במוזיאון תציג האמנית לירון בראייר עבודת וידיאו  "Running on hills " המבקשת לנסח אמירה מורכבת על מושג הנשיות ככלל ועל המורכבות של היותנו נשים במרחב הציבור בפרט.

עוד במוזיאון המיצג Self Me  של אמנית המיצג אלה סולומון בו היא תזמין את הקהל לפרפורמנס אינטימי שנועד למשתתף/ת יחיד/ה בכל פעם.

ברחבת המדיטק יתקיים Shall we fall? - נועה לארה מאיר ונטע פולק במופע אקרובטיקה אווירית מלהטטות בין קרקס מסורתי ובין אמירה אישית המחפשת את המקום שלהן כנשים בתוך אמנות המקדשת גוף וחוזק.

כמו כן יתקיימו "אוטול'ה" סדנת מכונאות רכב עם תהילה גבאי – דויטש אשר תכיר לנשים מקרוב את עולם הרכב ופעולות בסיסיות הנוגעות לתחזוקת הרכב. סדנת "קווילט לשלום"- במסגרתה יוזמן הקהל למלא ריבועי קווילט באיורים ובצבע שיצורפו לשמיכת השלום הנוצרת על ידי נשים מכל העולם. שיעורי בלט והיפ הופ שיועברו לקהל הרחב על ידי בנות החוגים למחות ממרכז "רעים" בחולון.

וברוח יום השישי יתקיים בית מדרש "יוצאות לאור" ב-24 במרץ החל משעות הבוקר ועד הצהריים. אירוע שהוא  שיתוף פעולה מיוחד לפסטיבל בין קהילת קודש וחול בחולון בראשות הרבה הרפורמית גלית כהן-קדם וחברות תנועת "נשים עושות שלום". הקהל מוזמן לרב שיח ולימוד משותף עם מגוון נשים מכל הקשת החברתית בישראל.