ט"ו בשבט 2018 בקרקס החקלאי

בואו לחגוג את חג האילנות בחיק הטבע עם חוויות ופעילויות לכל המשפחה, בתוך משק חקלאי אורגני באמצע השדות של עמק יזרעאל
| 22/01/2018

הקרקס החקלאי במושב היוגב שבעמק יזרעאל,  הוא מקום ייחודי המשלב פעילות חקלאית, חינוכית וקרקסית, ומציע חוויה לכל המשפחה. פעילות שגם המבוגרים וגם הילדים נהנים ולומדים יחד ובכך נוצר תחושת חיבור וגיבוש.

הנה שלל הפעילויות המחכות לכם בט”ו בשבט:

חדי אופן ומסלול הליכה על קורה – תחנה אשר עובדת על מיומנות שיווי משקל ויציבה נכונה. לקטנטנים יש מסלול אופניים ללא פדלים.

ג'אגלינג – תחנה המלמדת איך לשחק עם חפצים שונים ומגוונים של ג'אגלינג. תחנה זו עובדת ומפתחת את הקואורדינציה, משפרת ביטחון עצמי ומלמדת את חשיבות האימון והתמדה תוך כדי משחק. המדריך בתחנה מתאים את התרגילים שהוא מלמד לפי גיל ויכולת.  

משחקי חיבור – משחק בו המשפחה צריכה להצליח להגיע למטרה תוך כדי הקשבה ושיתוף פעולה

כתב חידה בגינת ירק –  בתחנה הזו המשפחה תטייל בגינות הירק האורגנית על מנת להצליח לפתור את הכתב חידה. תוך כדי משחק ילמדו על הירקות השונים, יראו, יגעו ויריחו. יש כתב חידה לילדי גן שאותו הם יפתרו יחד עם ההורים ויש כתב חידה לילדי בית ספר.

כתב חידה בצמחי מרפא – מלמד על ההבדלים בין הצמחים ותכונותיהם השונות.

כתב סתרים – כאשר המשפחה תפתור את הכתב סתרים, יגלו את החשיבות של שמירה על הטבע ועזרה הדדית.

תחנת ספירלת צמחי מרפא – ספירלה בה צומחים צמחי תה ומרפא שונים בתפזורת. המשפחות ילמדו יחד איך להכיר את העלים, הריחות והשימושים השונים תוך כדי משחק זיכרון ומענה על שאלות בכתב חידה. 

תחנת זריעות – חפירה, נגיעה באדמה, זריעה והשקיה הם חלק בלתי נפרד מהקרקס החקלאי. בתחנה זו כל ילד יזרע לעצמו עציץ אותו הוא גם לוקח הביתה על מנת שיראה איך בטיפול נאות של השקיה יצמח לו צמח שהוא זרע מזרע קטן.

מופע קרקס מודרני, מקצועי ומצחיק – מופע קרקס מקצועי, מודרני, מרשים ומצחיק המשלב מיומנויות שונות של קרקס תוך כדי אינטראקציה עם הקהל וצחוק. המופע שם דגש על העצמת הילדים והמשתתפים ומתאים לילדים ולמבוגרים כאחד. | בשעה 12:30, משך המופע כ-45 דקות

קטיף עצמי של ירקות אורגניים (אופציונאלי) – המשפחות יכולות לבחור לעשות קטיף, בקטיף אפשר לקטוף מעט רק בשביל החוויה או לחזור הביתה עם שקיות של ירקות טריים ואורגניים. 
בתוספת תשלום לפי לשקית.
 

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על ט"ו בשבט 2018 בקרקס החקלאי

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...