כל המידע על החוויה הבדואית - מסע של יומיים במדבר

נפגש בשעה 10:00 בבוקר במתחם תחנת הדלק של צומת שוקת

הצטרפו ליומיים של שכרון חושים עם בדואים אמיתיים!

נגיע ביום הראשון אל הכפר הבדוואי בבוקר, נחנה את הרכבים ונתפנק בארוחה בדוואית מסורתית הכוללת לבנה, פיתות, ירקות ועוד בליווי משקאות חמים וקרים וצ׳אי בדוואי מסורתי. נקבל תדרוך קצר על המסלול שאנו עומדים לעשות ונצא אל טיול 4X4 במדבר. נסיעה של כחצי שעה תביא אותנו אל מצוק ההעתקים בו נוכל לצפות אל עבר הירדן, הקיבוצים והישובים הישראליים שלמרגלות המצוק והנוף המשגע של ים-המלח מזווית שלא ראיתם מעולם לקראת שקיעה.

נסיעה קצרה נוספת עם הרכבים תביא אותנו אל חניון הלילה, בו נקים אוהלים, נפרוש מזרונים וכריות בסגנון הישיבה הבדוואית ונקים את מחנה הלילה שלנו. המארחים הבדוואים יעניקו לנו הסבר מרתק על הבישולים בשטח על פי המסורת תוך כדי התנסות שלנו בהכנת ארוחת הערב. בעודנו אוכלים מן התבשילים הנהדרים נקשיב לסיפורים מרתקים ואגדות על אורח חייהם של אנשי-המדבר סביב המדורה הלוחשת.

את היום השני נפתח בארוחת בוקר חלומית: הכנת פיתות בדוואיות על האש מלוות בגבינת לבנה עם שמן זית וזעתר. לאחר קיפול זריז של המחנה, נעלה על הרכבים ונמשיך במסענו אל טיול 4X4 באיזור המדברי הפחות מוכר של ארץ ישראל, נבקר בנחל חבר ונעשה טיול רגלי קסום בנחל הרדוף עם טעימה של חוויית סנפלינג לקינוח.

לקראת אחה״צ נחזור אל הכפר, שם תמתין לנו ארוחה עשירה במטעמים ממיטב המסורת הבדוואית וכמובן, צ׳אי וקפה בדוואי כדי שניסע הביתה עירניים עם חוויה שלא נשכח כל החיים!

  לפרטים והרשמה התקשרו: 054-5250508 (איתי)  


  • ההשתתפות מחייבת הרשמה מראש! מספר המקומות מוגבל!
  • עלות הטיול כוללת הדרכה, ציוד, טיול ברכבי שטח, לינה, אוכל ושתיה, וביטוח.

eXteriorate טיולי אתגר בישראל | [email protected]www.exteriorate.co.il