כל המידע על עדלאידע 2018 בנתניה: חגיגת יום הולדת גדולה וצבעונית

כבר שנים שחגיגות פורים בנתניה נחשבות לאחת האטרקטיביות בארץ ומושכת אליהן מדי שנה עשרות אלפי חוגגים מחופשים מנתניה ומחוצה לה. לאחר כ-3 שנים בהן חגיגות הפורים בעיר קישטו בשלל צבעים את כיכר העצמאות החדשה חוזרת תהלוכת העדלאידע האהובה לרחובות העיר ותצעד לאורך רחוב שלום עליכם ביום חמישי ה-1.3.18 החל מהשעה 11:00.

אלפי צועדים ישתתפו בתהלוכה המרכזית של אזור השרון תחת הקונספט "נתניה חוגגת יום הולדת". בין הצועדים יהיו ילדי העיר, להקות מחול, להטוטנים ,ליצנים, שחקנים, אמני שטח ועוד. לצידם יקשטו את רחוב שלום עליכם בנתניה עשרות מיצגים מרהיבים של אריזות מתנה ענקיות, עוגות יומולדת, בלונים יחד עם מייצגים של אורחי הכבוד שיבואו לחגיגות. ראשי מדינות כגון דונאלד טראמפ, מלכת אנגליה, הרצל ובן גוריון, יצורים מן העולם החיצון, גיבורי על, נסיכות ונסיכים מהאגדות ועוד. את התהלוכה תוביל ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, בתחפושת ששמורה בסוד, כמיטב המסורת. 

אבל החגיגות לא מסתיימות כאן, החל מהשעה 12:00 יגיעו לבמה המרכזית שתוקם באגם שלולית החורף שלל אמנים עם מופעי ג'אגלינג ומופעי קרקס אווירי עוצרי נשימה. הילדים שיבואו לחגיגות ייהנו מהמופע של "הופ ילדות ישראלית", "הדוד חיים", "במבליק" ועוד. בנוסף תתקיים תחרות תחפושות נושאת פרסים.
 
מתי: חמישי, 1.3 – 

  • 11:00 – לאורך שלום עליכם מרחוב שדרות בן צבי עד שדרות בן גוריון לתוך אגם החוף.
  • 12:00 – חגיגות בפארק אגף החורף.