כל המידע על חורף חם באשדוד: שבוע המרק ה-3

מרק הוא פתרון מושלם לחורף הקר. הוא מזין, מחמם, משביע ומצטלם טוב לאינסטגרם. החברה לתיירות אשדוד החליטה לתת למרק מקום של כבוד ומזמינה אתכם זו השנה השלישית ל"שבוע המרק" באשדוד. מה זה אומר? במשך שבוע  אחד, 15 מסעדות בעיר מוסיפות לתפריט שלהן מנת ספיישל של מרק שהשף או הבעלים אוהבים במיוחד. וזה לא הכל. המרקים במחיר מיוחד של 10 ₪ בלבד.

מה מחכה לכם בשבוע המרק באשדוד

באשדוד מגוון רחב ביותר של עמים ועדות ובהתאם יככבו בתפריטי המסעדות המשתתפות ב"שבוע המרק" מרקים ממגוון רחב של עדות מוצא. במסעדת אדיס עלם - מרק עדשים אתיופי, ממתכון הישר מכפר המוצא של אפרת (בעלת המסעדה) באתיופיה, בנמסטה ההודית יגישו מנה של דאל עדשים מסורתי, בראיחונה תוכלו להזמין שורפה – מרק כבש בוכרי, ברונג'אן יגישו מרק עוף בקארי. 

בפיתה בסטה יכינו מרק שעועית טריפוליטאי, ווקס תציע מרק בורשט רוסי, באלדין בשדרה תמצאו בתפריט מרק ח'רירה מרוקאי, מסעדת מא מציעה מרק תירס עם קארי אדום וחלב קוקוס. בנוסף תמצאו עוד מגוון מסעדות המציעות בשבוע זה מרקים מיוחדים שיהפכו את החורף לטעים וחמים.

המסעדות המשתתפות בפסטיבל: 

אדיס עלם, אלדין בשדרה, ארמיס, "זה", ווקס, נמסטה, איווה, מא, חומוס כהן, טירמיסו, ראיחונה, רונג'אן, פיתה בסטה, צ'ון- לי והבוכרי.

פרטים נוספים

  • מתי: ראשון – שישי, 26-31/1/2020
  • מחיר: 10 ₪ למרק