כל המידע על "צליל לירי" - סדרת מפגשים מוזיקליים במוזיאון חולון

המופע "אריק איינשטיין לילדים" הינו המופע השני בסדרה "צליל לירי"- סדרת מפגשים מוזיקליים לילדים ולכל המשפחה של תיאטרון חולון. 

מה במופע?

במהלך המופע ייקחו ישיב כהן והלהקה את הילדים וההורים למסע מופלא אל השירים ששר אריק איינשטיין, גדול הזמרים הישראלים – שהיה גם פזמונאי, תסריטאי ושחקן.

במפגש ידובר על מי זה האיש שנולד עם השמש, אדון שוקו? ומדוע הילד צחק בחלום, האם הוא גילה על מה חולמות האיילות בלילות? ואיך באמת מקלפים תפוז?

כמו כן, יבוצעו מיטב השירים הגדולים של אריק איינשטיין כמו "אדון שוקו", "קילפתי תפוז", "גברת עם סלים" ו"מדוע הילד צחק בחלום" ועוד.

המפגשים בסדרה מתרכזים בשירים ובהתפתחות המוזיקלית, וכוללים הנחיה ודברי הסבר מלווים בקטעי וידאו קלאסיים, תקליטי הויניל המקוריים וגם בהופעה חיה עם נגנים על הבמה.

בדרך זו הילדים נחשפים לתכנים תרבותיים מרכזיים בתרבות הישראלית, מפתחים את עולמם הפנימי על ידי מפגשים חווייתיים וכיפים בשפתם  ובשיתופם. 

ישיב כהן, המופקד על סיפור ושירה, הוא גם ראש החוג לתולדות מוזיקה, היוצר מפגשים המוקדשים לתשוקה למוזיקה. מאפריל האחרון החוג יצא גם בסדרת מפגשים מוזיקליים לילדים את כהן מלווה להקה המורכבת מיונתן יידוב (בס ושירה), שי רוט (קלידים ושירה) וקוסטה קפלן (גיטרה ושירה). 

מידע נוסף:

  • מתי: שבת, 17.3.18, 11:30
  • איפה: תיאטרון חולון – שדרות קוגל 11, חולון
  • מחיר: 50 ₪ למשתתף