סיורי פריחה במטה יהודה

072-330-8348
בשיא עונת הפריחה, כשהצבעים רבים ועזים, תיירות מטה יהודה מזמינה אתכם לקחת חלק בסיורי פריחה נהדרים כאשר בכל סיור ישולבו גם טעימות יין באחד מיקבי הבוטיק באזור, ארוחה קלה וביקור אצל אמן, מחלבה או אתר ארכאולוגי | במחיר סמלי
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

חודש מרץ הוא הזמן המושלם לצאת מהבית בחזרה אל הטבע, שפורח כעת במלוא יופיו וליהנות מאינספור פרחי בר המכסים כל פיסת קרקע במרבדים של פריחה. אחד האזורים הבולטים ביותר לצפות בפריחות הללו הוא אזור מטה יהודה, בו פורחים שקדיות, תורמוסים, רקפות, כרכומים, כלניות, סחלבים, סיתווניות, עיריות ועוד. במהלך חודש מרץ מזג האוויר נעים, הפריחה בשיאה וזה הזמן המושלם להיכנס אל האוטו ולהגיע לביקור סוף שבוע בין שלל מסלולי פריחה ונופים מדהימים. 

תיירות מטה יהודה בנו שלושה סיורים מיוחדים, החוגגים את שיא הפריחה באזור, בשילוב סיפורי היסטוריה וארכיאולוגיה, יחד עם כמה טעימות קולינריות מהתיירות הכפרית באיזור. כל הסיורים מתקיימים ברכבים הפרטיים, בהובלת המדריכים של בית ספר שדה – שער הגיא.

מה בסיורים

מחורבת עתרי לחורבת בורגין

מסלול ירוק ופורח בחיבור בין ההר למישור, הטומן בחובו את סודותיו של בר כוכבא ובסיומו ביקור במבשלת שריגים כולל טעימת בירת בוטיק (כשר).

במהלך הסיור תחשפו למאות מערות מסתור אותן חצבו היהודים בשנת 132 לספירה, כחלק מהכנה למרד בר כוכבא כנגד הרומאים והרצון לחזור לשלטון עצמאי. המערה בחורבת בורגין נחשבת לאחת ממערכות המסתור היפות הפתוחות לקהל, ואפשר ממש לחוות את המרד, להיכנס למערה ולזחול בה. 

  • מתי: שישי, 13/3/2020, 9:30-13:30
  • מחיר: 10 ש”ח לאדם, כולל טעימה קולינרית (בירה/ליקר/מאפה)

חירבת עיטאב ונחל מערה עליון

מסלול הליכה מעגלי ונוח בן כ-3 קילומטרים, היוצא מחירבת עיטאב, חורבה צלבנית עתיקה שנמצאת על רכס עם תצפית מרהיבה לארבע רוחות השמיים – לרכס הרי יהודה, גבעות השפלה ואזור החוף.

לאורך המסלול תופעות טבע ייחודיות כמו צנירים – חותמם של המים בסלע בצורות מגוונות היוצרות מערות ובעיות בגדותיו של נחל מערה עליון, שנמצא אף הוא במסלול. לקינוח תקבלו טעימת פיצות כפריות היישר מהטאבון במסעדת ג'פטו בצור הדסה (בהשגחת צוהר).

  • מתי: שישי, 20/3/2020, 9:30-13:30
  • מחיר: 10 ש”ח לאדם, כולל טעימה קולינרית (בירה/ליקר/מאפה)

רכס השיירות והמשלטים​​​​​​​

טיול בין מקבצי פריחה מרהיבים על רכס השיירות. על הרכס ישבו המשלטים של הלוחמים, שניסו לפרוץ את המצור על ירושלים והגנו על עורק החיים הראשי לעיר הבירה ועל השיירות, שהובילו בה מזון לתושבים הנצורים.

הסיור כולל גם סיפורי גבורה והצצה מרתקת למשלטים. את הסיור תסיימו בטעימת ליקר במזקקת הולנדר במושב בית מאיר (כשר).

  • מתי: שישי, 27/3/2020, 9:30-13:30
  • מחיר: 10 ש”ח לאדם, כולל טעימה קולינרית (בירה/ליקר/מאפה)

פרטים נוספים

  • הסיורים מותנים במינימום נרשמים ובמזג האוויר
  • פרטים נוספים בטלפון 072-3308348 בית ספר שדה שער הגיא
  • הרשמה לסיורים » 

התקשרו עכשיו לסיורי פריחה במטה יהודה: 072-330-8348

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על סיורי פריחה במטה יהודה

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...