פסח 2018 בצריף בן-גוריון

073-782-4559
צריף בן-גוריון מזמין אתכם לחגוג את פסח עם הצגה מרתקת המפגישה בין דוד גרין - הילד ובין דוד בן-גוריון - ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל
| 01/04/2018

הכרזת המדינה הייתה אירוע חשוב, מרגש ומשמח לתושבי המדינה, אבל לא כולם יודעים עד כמה מתוחים וגורליים היו הימים והשעות שקדמו להכרזה, בעיקר לאדם אשר היה אמון על ההכרזה – דוד בן-גוריון. בימי חול המועד פסח, תתקיים בצריף בן-גוריון ההצגה "דוד ובן-גוריון" המראה את השעות הקריטיות האלה, בהן מתקיים מפגש דמיוני ומרתק בין הילד דוד גרין ודוד בן-גוריון, ערב הכרזת המדינה.

פעילויות בצריף:

  • הגשמת חזון בן-גוריון: אין זה סוד שאחת משאיפותיו הגדולות של דוד בן-גוריון הייתה להפריח את הנגב. בצריף בן-גוריון מגשימים את חזונו של ראש הממשלה הראשון ומזמינים אתכם להגיע אל האתר במהלך חג הפסח ולהקים את הנגב מחימר, על גבי מפת ענק שתונח במתחם. בתים, כבישים, מפעלים, סירות במפרץ אילת ושלל מבנים עשויים בוץ כמיטב דמיונם של המבקרים, יטפסו מעלה מעלה בימי חול המועד, עד שתושלם הקמתו של הנגב כולו.
  • הנגב על ציר ההיסטוריה: במהלך הביקור תחשפו לסיפורים מימי ראשית הנגב – איך הוא החל ולאן התפתח ועד כמה חזה דוד בן גוריון את העתיד.
  • פיענוח הסודות של בן-גוריון: תוכלו להיכנס לחדר הסודות של בן-גוריון, ולנסות לגלות מחדש דברים שהחביא ראש הממשלה הראשון של ישראל. מה הסתיר דוד בן-גוריון מעיני הציבור? אילו סודות מדינה הוחבאו בחדרו הסודי? והאם כל האמת תצא אל האור בפסח?
    בחדר (הבנוי כחדר בריחה) מחכים חומרים מתקופת הקמת המדינה: מסמכים, מכתבים, תמונות והקלטות הקשורות בימיה הראשונים של המדינה ובבן-גוריון עצמו. תצטרכו לענות על חידות, לפתוח מנעולים, ולשתף פעולה עד למציאת תיבת אוצר ופיענוח החידה האחרונה. לאחר פיצוח הקוד האחרון בחדר יתגלה אוצר היסטורי מרגש.

פרטים נוספים:

מחיר: 15 ₪ לילד, 20 ₪ למבוגר. חדר הסודות בתוספת תשלום. 
מתי: ראשון-רביעי, 1-4.4.18, 8:30-17:00, יש להגיע עד שעה לפני הסגירה.
מידע נוסף: 073-782-4559 | לדף האטרקציה באתר טיולי » 

התקשרו עכשיו לפסח 2018 בצריף בן-גוריון: 073-782-4559

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על פסח 2018 בצריף בן-גוריון

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...