סמרתון 2020: מרתון זוגות באופני הרים בפארק תמנע

רוכבי שטח מנוסים? מרוץ הסינגלים המדברי ה-6 יוצא לדרך ואתם מוזמנים למצוא בן זוג לתחרות ולצאת בשניים לרכיבה של יותר מ-50 ק"מ בכל יום, בשבילי אופניים ובסינגלים, עד קו הסיום
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

סמרתון 2020. המהדורה השישית של מרוץ הסינגלים המדברי חוזרת לישימון הפרוע של מרחבי הנגב והערבה הדרומית, לסינגלים של שביל ישראל לאופניים והשנה – גם לסינגל תמנע החדש.

הסמרתון הדו-יומי הוא מרתון זוגות באופני הרים, בשבילי הערבה הדרומית. מתחרים בו בצוותים של שני רוכבים, החל מהזינוק, דרך הרכיבה, עצירה בתחנות התדלוק או בעת תפעול תקלות יחד, ועד חציית קו הסיום ביחד. הזמן והדירוג לכל צוות הוא משותף – אין דירוג אינדיבידואלי. בכל אחד מהימים מחכה לכם רכיבה של 51.5-71.5 ק"מ, בשבילי אופניים (אופני הרים) ובסינגלים (שבילים צרים מאוד).

בסמרתון של ארבעה ימים מתחרים באופני הרים זוגות, שנמצאים בעיצומו של איסוף נקודות בדירוג עולמי לאולימפיאדת טוקיו 2020.

מה מחכה לכם בסמרתון

רכיבת המדבר היא רכיבה ייחודית המשלבת תנאי חום גם באמצע החורף, מיעוט עצים, צמחייה וצל, מקטעים חוליים ומדורדרים, לצד עליות לא נגמרות וסינגלים זורמים עם אחיזה מושלמת שתוכננו ונבנו על ידי רוכבי אופניים עבור רוכבי אופניים. 

הסמרתון מיועד לרוכבות ולרוכבי שטח מנוסים וקשוחים, שיכולים להתמודד עם 2-4 ימי רכיבה מדבריים ומפרקים ותנאי שטח לא פשוטים, סה”כ יותר מ-120 ק"מ במסלול הדו-יומי ו-156 ק”מ במסלול הצבירה. 

הסמרתון מופיע בלוח התחרויות של ה-UCI ויקנה למתחרים בקטגוריות הגברים והנשים נקודות לדירוג העולמי לטובת המשחקים האולימפיים בטוקיו, פרסים כספיים, עפ"י חוקי  UCI ועוד. 

תחרות האופניים תנוהל ברמה הגבוהה ביותר עם מדידת זמנים מקצועית, סימון מדוקדק בשטח, שופטים ו"מארשלים" (בקרי בטיחות) מקצועיים, צוותים רפואיים, רכבי ניהול, חילוץ וטיפול, תחנות ריענון וכמובן צוות צילום ותיעוד מקצועי.

באי ה"סמרתון" יוכלו ליהנות מאירוח מדברי בכפר הרוכבים וממגוון רמות לינה, החל מאוהל מהבית (B.Y.O.) ועד קרוואנים וחדרי אירוח מפנקים בפארק תמנע וביישובי הסביבה.

בכל ערב יוכרזו המובילים היומיים בכל קטגוריה בטקס הסיום היומי. בסוף התחרות יוכרז הזוג המנצח. 

פרטים נוספים

  • איפה: הנגב והערבה הדרומית, סיום בפארק תמנע
  • מתי: רביעי – שבת, 19-22/2/20
  • פרטים נוספים והרשמה באתר » 

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על סמרתון 2020: מרתון זוגות באופני הרים בפארק תמנע

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...