כל המידע על יום המשפחה במוזיאון המוזיקה העברי בירושלים

מוזיאון המוזיקה משלב חידושים טכנולוגיים לצד תצוגת כלי נגינה עתיקים. לאורך הסיור תחוו צלילים ממגוון תפוצות ותכירו את ערכה וכוחה של המוזיקה לקרב, לשמח, לרגש ולאחד בין השונה והרחוק. הסיור במוזיאון נערך עם טאבלט הניתן בכניסה למוזיאון. בטאבלט מחכה לכם “סבא לוי”, דמות אנימטיבית בתלת מימד שתקח אתכם דרך הגלויות השונות בהם עבר עם ישראל, החללים המעוצבים ודרך משחקים אינטראקטיביים המוצבים בכל חלל וחלל, אוסף ייחודי ומגוון של כלי נגינה עתיקים וחדשים ועיצוב מיוחד של החללים במוזיאון. גולת הכותרת של המוזיאון הוא המשחק הראשון בתלת מימד ובמציאות מדומה דרך משקפי אוקולוס, שלוקח אתכם לסיור עצמאי בתוך בית המקדש המלווה במוסיקה ובסרטי תלת מימד.

מה מחכה לכם במוזיאון 

לרגל יום המשפחה מוזיאון המוזיקה מזמין אתכם להגיע עם כל המשפחה לביקור במוזיאון. במהלך היום יערכו סיורים מוזיקליים מיוחדים לכל המשפחה ובמבצע משפחתי מיוחד – ילד ראשון בחצי מחיר והשני בחינם.

בנוסף, תוכלו ליהנות מארוחה משפחתית במסעדת "נחמן" בעלות של 220 ₪ ל-4  סועדים. זו מסעדה חלבית-איטלקית המציעה מגוון רחב של מנות איטלקיות הכוללת מגוון פסטות, סלטים, דגים ועוד. בין המנות לבחירה: פיצה, פסטה (לא כולל רביולי), סלט, פיש אנד צ'יפס וקנקן לימונדה. ההטבה תקפה בין השעות 10:00-17:00. 

פרטים נוספים

  • איפה: מוזיאון המוזיקה העברי | רח' יואל משה סלומון, 10 נחלת שבעה, ירושלים
  • מתי: שלישי, 5/2/19, 9:00-17:00
  • מסעדת נחמן: כיכר המוזיקה, טלפון להזמנות 02-9920540