צעדת הגלבוע ה-53 יוצאת לדרך!

שמח ופורח בגלבוע: שלושה מסלולים מרהיבים בדרגות קושי שונות מחכים לכם גם השנה לצד פריחה, נקודות תצפית ושלל אטרקציות לכל המשפחה
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

הצעדה המיתולוגית, שנערכת זו הפעם ה-53, תארח צועדים מישראל ומכל רחבי העולם ואתם מוזמנים להצטרף לאירוע בנופי הגלבוע, בין עשרות אלפי פרחים. הצעדה מציעה 3 מסלולים מרהיבים ומהנים למיטבי לכת ובעיקר לכל המשפחה! בתוך משעולים ציוריים ויכללו נקודות תצפית הצופות לנוף פנורמי. לצד המסלולים יש שלל אטרקציות וחוויות לכל המשפחה.

מה מחכה לכם בצעדה

צעדת הגלבוע המסורתית תכלול 3 מסלולים ברמות קושי משתנות: מסלול משפחתי באורך של 6 ק"מ, מסלול עממי של 13 ק"מ ומסלול בינלאומי, שיבוצע לאורך של 20 ק"מ מידי יום,  ובסך הכל 40 ק"מ על  פי התקנות הבינלאומיות המחייבות.

לאחר חורף גשום במיוחד תוכלו ליהנות לאורך הצעדה גם משיא פריחתה של שמורת הר הגלבוע, העשירה בצמחיה ובנקודות תצפית רבות. שלל פעילויות יתקיימו בנקודות היציאה והחזרה של הצעדה בנוסף למסלולים. גם לאורך המסלולים תוכלו ליהנות משלל אטרקציות, ביניהן להקת מתופפים, שירה בציבור, היכרות היסטורית עם הגלבוע ופיתות בטאבון. מדליות לצועדים וגביעים לקבוצות יחולקו בסיום הצעדה, מטעם הארגון הספורט העממי הבינלאומי.

פרטים נוספים

  • נקודת המפגשמעיין חרוד
  • מתי: שבת, 4/5/2019
  • עלות: 40 שקל למשתתף (מגיל 3), 30 שקל לקבוצות של מעל 20 איש, 25 שקל לתושבי הגלבוע
  • הסעות ללא תשלום אל המסלולים ייצאו מנקודת המפגש במעיין חרוד

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על צעדת הגלבוע ה-53 יוצאת לדרך!

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...