מרדכי היהודי ואסתר המלכה מגיעים בפורים לפארק נאות קדומים

073-782-3793
מסע בזמן אל חיי היום יום של גיבורי המגילה: במה התבשמה אסתר המלכה, מה הקשר בין הצבעים של בגדי המלכות של מרדכי היהודי לבין חילזון ואיך הכינו את היין האהוב על המלך אחשוורוש. על כל אלה ועוד תענו בסיור בפארק נאות קדומים
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

את סיפור מגילת אסתר כולם מכירים, השאלה – איך נראו חיי היום יום של גיבורי המגילה. את כל זה ועוד תוכלו לגלות בפורים בפארק נאות קדומים.

מה מחכה לכם בפארק נאות קדומים 

בסיור בפארק נאות קדומים תצאו למסע בזמן בו תגלו בין היתר את סודות הטיפוח של אסתר המלכה שהתבשמה בבושם מיוחד העשוי מצמח המור, ממה עשויים בגדי המלכות של מרדכי היהודי, שספק אם ידע שצבעי הארגמן והתכלת בבגדיו הופקו מחילזון הארגמון, הגדל במימי הים הרדודים וכיצד הפיקו את היין שהמלך אחשוורוש אהב כל כך לשתות בגת עתיקה. אפילו המן הרשע יזכה להתייחסות בסיור, כאשר לצד גלגל המים הקדום תבינו כמה הגורל הפכפך. 

על סיפורים אלה ועוד רבים תשמעו בסיור בשטחי הפארק. בנוסף תהנו מפרחי העונה הנמצאים כעת בשיא פריחתם ומהתנסות במתקנים החקלאיים הקדומים המפוזרים בשטח.

עוד בסיור - הכנת קטורת ושקית ריח לבישום הבית, הכנת צמידים מן הטבע ועיטור הידיים בקישוטי החינה. לצד כוס תירוש תלמדו כיצד בצרו ענבי יין בזמנים עברו ודרכו עליהם עד לקבלת עסיס טעים.

בסיום הסיור תתנסו בעצמכם בכמה מלאכות הישר ממלכת פרס העתיקה: הכנת קטורת ושקית ריח נעימה לבישום הבית, שזירת צמידים צבעוניים ועיטור הידיים בקישוטי חינה מהטבע. לצד כוס תירוש תלמדו כיצד בצרו ענבי יין באותם ימים, ודרכו עליהם עד לקבלת עסיס טעים. ולהשלמת התמונה, תתחפשו ותצטלמו עם בגדים תקופתיים.

פרטים נוספים

  • איפה: פארק נאות קדומים
  • מתי: רביעי, 11/3/2020, יציאה לסיור בשעה 9:00, משך הסיור כשעתיים וחצי
  • עלות: 40 ₪ למשתתף מגיל 4

התקשרו עכשיו למרדכי היהודי ואסתר המלכה מגיעים בפורים לפארק נאות קדומים: 073-782-3793

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על מרדכי היהודי ואסתר המלכה מגיעים בפורים לפארק נאות קדומים

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...