מוזיאון נחום גוטמן לאמנות בתל אביב עם תערוכה פעילה לכל המשפחה

03-516-1970
התערוכה החדשה מציגה את המתרחש מאחורי קירות מוזיאון לאמנות ומעוצבת ברוח עולם ה-DIY, עשה זאת בעצמך. כך תוכלו ללמוד ולהתנסות בתפקידיהם של אוצר, רשם, מעצב ומדריך במוזיאון וגם ליצור יצירות אמנות בתחנות הפעילות שבתערוכה
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

מהו חדר תצוגה, מהי תערוכה, מהו אוסף, מה עושה רשם ומה היא מלאכתו של האוצר? על שאלות אלו ואחרות עונה מוזיאון נחום גוטמן לאמנות בתערוכה חדשה, שמאפשרת לכם להיכנס לנעליהם של בעלי תפקידים רבים במוזיאון, שמתכננים את התערוכות העתידיות, מטפלים באוסף, ומתחזקים את חללי המוזיאון. 

מה מחכה לכם במוזיאון

בתערוכה תוכלו ליצור בעצמכם יצירות אמנות, לאצור תערוכות בחלל התצוגה ולהתנסות בשלבים השונים של הכנת תערוכה במוזיאון. כל אחת מתחנות התערוכה מציעה מידע, פעילות, התבוננות והנאה. הצבעים שנבחרו לעיצוב התערוכה הם צבעי יסוד והחומרים שנבחרו הם קרטון, עץ ונייר. 

כל תחנה מוקדשת ליצירה אחת או כמה יצירות נבחרות של נחום גוטמן וכל תחנה מאירה צד מעולם המוזיאונים: חדר תצוגה, תערוכה, אוסף, רשם ואוצר.

התערוכה מציגה את  התחנות אותן עוברת יצירת האמנות מרגע היווצרה עד לרגע בו היא מוצגת במוזיאון, כל תחנה מתורגמת בתערוכה לתצוגה ולפעילות: ב"סטודיו של האמן", תוכלו לשאוב השראה מעבודותיו של נחום גוטמן ולהכין בעזרת חומרי יצירה יצירות משלכם,  ב"חדר האוסף"  תוכלו ללמוד על יצירתו של נחום גוטמן ולתרום יצירה לאוסף הילדים שיוקם בתערוכה, ב"מחלקת מחקר והדרכה" ניתן לצפות בציור ענקי של גוטמן ולהרכיב על פיו פאזל בחדר התבוננות בסגנון יפני, ב"חדר תצוגה" ניתן לאצור תערוכה על פי רעיונות שלכם. במסלול גם "חנות מוזיאון" בה ניתן להעתיק רישום של נחום גוטמן ולקחת הביתה למזכרת.  

פרטים נוספים

  • איפה: מוזיאון נחום גוטמן לאמנות | שמעון רוקח 21, נווה צדק, ת"א
  • מתי: החל משבת, 23/3/2019, 11:00, שני – חמישי, 10:00-16:00, שישי, 10:00-14:00, שבת, 10:00-15:00, ראשון – סגור
  • עלות: ילד עד גיל 18: ללא תשלום, מבוגר: 24 ₪, גמלאי: 12 ₪, סטודנט: 12 ₪, תושב ת"א: 18 ₪, ביום שישי הכניסה ב-50% הנחה

התקשרו עכשיו למוזיאון נחום גוטמן לאמנות בתל אביב עם תערוכה פעילה לכל המשפחה: 03-516-1970

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על מוזיאון נחום גוטמן לאמנות בתל אביב עם תערוכה פעילה לכל המשפחה

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...