פסטיבל משקים פתוחים במועצה האזורית רמת הנגב

פסטיבל משקים פתוחים ע"ש שמוליק ריפמן ז"י יוצא לדרך בפעם השניה בחול המועד סוכות וזו הזדמנות נהדרת להכיר ולהתאהב במדבר: סיורים, טעמים, חוויות וריחות כפי שרק המדבר וחקלאי פתחת ניצנה יודעים להציע, והכל רק במרחק של 45 דקות נסיעה מבאר שבע.
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

 חקלאי הנגב מזמינים את הציבור הרחב להחזיר אהבה לחקלאים. סיורים במשקים יפתחו לקהל הרחב בחינם ובהרשמה מראש. משק "שירת המדבר", המתמחה בסגולות הצמח לאדם, יעניק למבקרים היכרות עם צמחי המרפא השונים, חלקם מסתבר, גדלים ממש סביבנו. במשק "שפע ישראל" המבקרים ילמדו על הפקת שמנים ויין לצד סיפורם האישי של בעלי המשק. במשק מדליה יזכו המטיילים לסיור מרתק שיעסוק בגידול כרמי זיתים במים מליחים לצד היכרות עם בעל המשק. בכל סיור יוכלו המטיילים לרכוש ישירות מהחקלאי את תוצרתו. 

בנוסף, הפסטיבל מציע גם  סיורים רכובים בפתחת ניצנה,  פעילות זו כמו רבות אחרות - בחינם אך מותנית בהרשמה מראש באתר הפסטיבל. בין השאר, המשתתפים יוכלו ליהנות מביקור בבית הדבש קדש ברנע ולזכות להדרכה במקום -בחינם.

לצד האטרקציות החינמיות ניתן ליהנות גם מפעילויות מחוץ למסכים וליהנות מהשטח בתשלום: משחק בריחה מדברי במשק "שירת המדבר", גלישת חולות, סיורים תיאטרליים לאור השקיעה או בערב עם עששיות בגן לאומי שבטה, סדנת צילום בטלפון החכם, מסע חוצה זמן – בעקבות מפעל חייו של לובה אליאב בקהילה החינוכית ניצנה, תצפיות כוכבים וסאפרי לילה ועוד.

  • מתי: 15-18 לאוקטובר, 2019

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על פסטיבל משקים פתוחים במועצה האזורית רמת הנגב

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מלונות פופולרים בארץ

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג