לבנות צריף: פסח 2019 בצריף בן גוריון

08-656-0469
בפסח הזה אתם מוזמנים לבנות צריף בשדה בוקר לצד ביתו המקורי של דוד בן גוריון, לשחק במשחקים ענקיים, לצאת לסיורים מודרכים וגם ליהנות מהצגה
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

הפעילויות

ביתו במדבר של דוד בן-גוריון, הידוע יותר כצריף בן-גוריון, כבר הפך מזמן לאחד הסממנים המוכרים ביותר של קיבוץ שדה בוקר. בפסח הקרוב אתם מוזמנים להקים צריף משלכם, ממש בסמוך לצריף המקורי אשר שימש כבית לראש הממשלה הראשון של ישראל. בעזרת מוטות עץ, צבועים בצבעו של הצריף המפורסם, תוכלו להקים צריפי עץ זמניים ולאבזר אותם בחפצים מתאימים וסמליים שיתאימו להיכנס לצריף החדש.

בנוסף תמצאו במקום מגוון תחנות משחק: בשולחן החול הנמצא לצד הצריף תכירו את חזון בן-גוריון לנגב, ובעזרת דגמים מחימר תבנו ותפתחו את הנגב בהתאם. בסמוך למפת תבליט ענקית של האזור, יתקיים משחק  של סולמות ונחשים, משולב עם חידות על האזור, ועל היתרונות של הנגב, ולמרגלות פסלו של דוד בן-גוריון עומד על הראש, יחכה משחק "פלונטר" משפחתי, שיבדוק קצת את הגמישות של בני המשפחה.

בכל ימי חול המועד בשעה 15:00 תתקיים ההצגה "איש קטן גדול" העוסקת בשעות הקריטיות שקדמו להכרזת המדינה, בהן מתקיים מפגש דמיוני ומרתק בין הילד דוד גרין ודוד בן-גוריון.

בסיורים המודרכים שיתקיימו באתר, תכירו טוב יותר את חייו של בן-גוריון ואת הפריטים בהם בחר להציג בביתו. 

פרטים נוספים

  • איפה: צריף בן-גוריון | קיבוץ שדה בוקר
  • מתי: ראשון – רביעי, 21-24/4/19, 8:30-17:00, משחקי פעילות: 11:00-15:00, סיור מודרך: 10:00, 
  • עלות: ילד (עד גיל 18): 15 ₪ , מבוגר: 20 ₪, סיור מודרך: תוספת של 5 ₪ לאדם ובהרשמה מראש בלבד דרך האתר »  ההדרכה מותנת במספר משתתפים

התקשרו עכשיו ללבנות צריף: פסח 2019 בצריף בן גוריון: 08-656-0469

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על לבנות צריף: פסח 2019 בצריף בן גוריון

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...