איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

חוגגים עצמאות בצריף בן גוריון בשדה בוקר

073-782-4559
ביום העצמאות הזה מגיעים לבית של ראש הממשלה הראשון ומשתתפים בחידון הציונות הגדול, שיבחן את ידיעותכם בשאלות הקשורות להיסטוריה של המדינה ואולי גם תזכו לחתום על עותק מיוחד של מגילת העצמאות | הכניסה חינם, בהרשמה מראש
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

אין מקום מתאים יותר לציין את חגיגות יום העצמאות למדינת ישראל מאשר בביתו של האיש שהכריז על הקמתה של המדינה, ובמשך עשרות שנים לאחר מכן היה לחלק מהותי ובלתי נפרד ממנה.

מה מחכה לכם בצריף בן גוריון

חידון הציונות הגדול

לכבוד יום העצמאות יפוזרו ברחבי אתר צריף בן-גוריון 48 חידות שונות ומגוונות הקשורות לציונות, הקמת המדינה, הנגב, דוד בן-גוריון ועוד. יודעים לענות על שאלות כמו באיזו שנה עלה דוד בן-גוריון לארץ ישראל, מהו אחוז הנגב ממדינת ישראל, באיזו שנה הוקם צה"ל, מתי עבר בן גוריון לשדה בוקר, מה הם ראש התיבות של האצ"ל?

זה הזמן להתכונן, כדי שתדעו לסמן את התשובה הנכונה לכל שאלה על גבי דף תשובות מיוחד שתקבלו במקום. בסוף הביקור, העונים נכונה על לפחות 10 שאלות, יזכו לקבל עותק מיוחד ומדויק של מגילת העצמאות ולחתום עליו לצד 37 החותמים המקוריים על המגילה, בהם כמה מגדולי האומה כמו גולדה מאיר, יצחק בן צבי, משה שרת וכמובן ראש הממשלה הראשון, דוד בן-גוריון. 

תערוכת הזקן והים

בצריף המגורים המקורי של פולה ודוד בן גוריון תוכלו לראות את תערוכת הזקן והעם, תערוכה המתמקדת בשלוש נקודות, שכל אחת מהן בוחנת, בצורה אינטראקטיבית וקלילה, את האינטראקציה שהייתה לבן-גוריון עם הציבור הישראלי.  

פרטים נוספים

  • איפה: צריף בן-גוריון | שדה בוקר
  • מתי: חמישי, 15/4/21, 9:00-16:00 (כניסה אחרונה ב-15:00)
  • עלות: חינם, בהרשמה מראש

התקשרו עכשיו לחוגגים עצמאות בצריף בן גוריון בשדה בוקר: 073-782-4559

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

מדברים על חוגגים עצמאות בצריף בן גוריון בשדה בוקר

חוות דעת, עדכונים מהשטח, שאלות ותשובות

תמונת פרופיל של המטייל האנונימי

היי,

מה תרצה לכתוב על חוגגים עצמאות בצריף בן גוריון בשדה בוקר?