פסטיבל עמים וטעמים ה-3 באשדוד

גם השנה אתם מוזמנים לבוא, לטעום, להכיר ולחוות את העולם הקולינארי העשיר של מיטב המסעדות באשדוד. מטבח תורכי, הודי, טוניסאי, גיאורגי ומרוקאי הם רק חלק מהמטבחים שמחכים לכם במקום אחד והכל ב-10 ש"ח! ואם זה לא מספיק - לחגיגה יצטרפו גם מופעי מוזיקה ומחול
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

מתי בפעם האחרונה טעמתם לחמג'ון תורכי, בטטה ווארה הודית, פריקסה טוניסאי, חאצ'פורי גיאורגי, קוסקוס מרוקאי ועוד המון מנות משלל מטבחים וסגנונות קולינאריים מסביב לעולם – במקום אחד? מיטב המסעדות באשדוד מציגות מנות מיוחדות במשך יומיים של פסטיבל קולינארי – והכל במחיר 10 שקלים בלבד. 

מה מחכה לכם בפסטיבל

תחת ניהולו של היועץ הקולינרי של הפסטיבל, השף ירון בן חמו, יגישו למעלה מ-40 ממסעדות העיר מנות המייצגות מטבחים שונים מרחבי העולם. מטבחים אלה מהווים השראה לסצינה הקולינרית של העיר אשדוד - מסעדות שהשפים שלהם מביאים שפה קולינרית ייחודית, שילוב של עכשווי לצד געגוע למטבח המסורתי של אמא, באווירת הים התיכון שהעיר פרושה לאורכו. 

לצד האוכל אתם מוזמנים ליהנות גם ממופעי מוזיקה ומחול אתני. על הבמה תוכלו לראות רוקדים, שרים ומנגנים סמבה ברזילאית, מוזיקה אנדלוסית ערבית, מופע מחווה לביטלס ול"כוורת", שאנסונים צרפתיים ועוד.  ובנוסף – בין הדוכנים השונים תוכלו לראות טרובדור איטלקי, נגן בוזוקי יווני ורקדניות ברזילאיות.

פרטים נוספים

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על פסטיבל עמים וטעמים ה-3 באשדוד

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי פורים 2020