פסטיבל כדורים פורחים בינלאומי ה-8 בצפון הנגב

כדורים פורחים בשלל צבעים וצורות מרחבי הארץ והעולם, פעלולי אקרובטים מתחת לכדור פורח בתעופה, מופע Night Glow, מופעי קרקס ובריכות שכשוך הם רק חלק מהאירועים שמחכים לכם בגן לאומי פארק הבשור באוגוסט
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

עמותת תיירות שקמה בשור מפיקה זו השנה ה-8 את פסטיבל כדורים פורחים בינלאומי חוצה ישראל ואתם מוזמנים לבוא וליהנות מהחגיגה. במהלך הפסטיבל, מגוון כדורים פורחים ייחודיים מהארץ והעולם יכסו את שמי צפון הנגב עם שלל פעילויות ומופעים.

בפסטיבל טייסי כדורים פורחים וצנחנים מרחבי העולם, שיחברו לטייסים מקומיים וימריאו למטס כדורים פורחים ויצבעו את השמיים בשלל צבעים וצורות. 

מה מחכה לכם בפסטיבל

האירוע יפתח ביום חמישי בשעות אחה"צ. בשעות החשיכה יתקיימו מספר מופעים: מופעי קרקס עם להטוטנים, נערות גומי וחישוקים, אומני בועות ובלונים בשילוב ג'אגלינג וליצנות. שיאו של הערב במופע Night Glow בו הכדורים מחוברים לקרקע ולצלילי מוסיקה קצבית נדלקת בהם אש בשלל צבעים.

למחרת עם שחר, תוכלו לחזות בתהליך ניפוח כדורי הענק על גבי הקרקע והפרחתם לאוויר במפגן צבעוני.
עם עליית הכדורים לשמיים, ישתלשלו אקרובטים מתוך הכדורים ויבצעו פעלולים עוצרי נשימה בין שמיים לארץ. בנוסף, 2 צנחני Basejumping שמגיעים לפסטיבל במיוחד מבלגיה, יקיימו צניחה מגובה נמוך מכדור פורח מגובה של 120 מטר בלבד! האירוע כולל גם לינת שטח ופעילויות, בריכות שכשוך ודמויות שטח.

בין הכדורים הפורחים שיעלו לאוויר ניתן לראות את הבלון "חגיגה של פרחים", שהוא הבלון היחיד בעולם שמודפס כולו בהדפסה דיגיטלית. הוא משחזר באופן מושלם יצירה של האמן הקרואטי איוואן ראבוזין, מה שהופך אותו לרפרודוקציית האומנות הגדולה בעולם.

השנה יגיעו גם אחד הבלונים הצורניים הגדולים בעולם, "הבטריה" המתנשא לגובה של 40 מטר ושוקל פי שניים מבלון רגיל ושני בלונים מסוג הופר, שהם בלונים ללא סל, בהם הטייס יושב על מעין ספסל בין שמיים לארץ.

מלונות בארץ במחיר מעולה

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

פרטים נוספים

  • איפה: גן לאומי פארק הבשור
  • מתי: חמישי – שישי, 22-23/8/19
  • עלות: 149 ₪ (לאדם מעל גיל 3), הנחה משפחתית ברכישת 4-6 כרטיסים: 125 ₪ לאדם, תינוק / פעוט ( גילאים 0-3): 20 ₪, כל אדם מחוייב כרטיס כניסה, מחירים מוזלים ללנים באתרי הלינה באזור
  • הכרטיס כולל לינת שטח בפארק, צפייה במופעים ובמטס וכל הפעילויות
  • הכרטיס אינו כולל טיסה בכדור פורח
  • מחירים מוזלים לארגונים, ועדי עובדים, מנויי מטמון ותושבי האזור
  • קיום המטס מותנה במזג האוויר
  • פרטים נוספים, חבילות לינה והזמנת כרטיסים באתר » 

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על פסטיבל כדורים פורחים בינלאומי ה-8 בצפון הנגב

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

מלונות בארץ במחיר מעולה

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג