כל המידע על הטברנה של הורדוס במוזיאון מגדל דוד

"הטברנה של הורדוס" הוא פופ אפ בר בחפיר המצודה במוזיאון מגדל דוד, הפותח את שעריו במשך חמישה ימים, החל מהשעה 19:30 עם הופעה של שי צברי, תקלוטים של עטר מיינר ועוד. זהו שיתוף פעולה בין מוזיאון מגדל דוד והקרן לירושלים המעניק טוויסט של ימינו למסיבות הורדוס המפוארות. 

מה מחכה לכם בפסטיבל

שני, 15/7/19, 21:00

Source to Space, אליסף בשארי יצחק ונטורה עם מסיבה פסיכדלית, מוזיקה מקורית מהעבר הקרוב אל העתיד הרחוק.

לפני ואחרי המופע, די ג’י נעה ברודצקי משלבת צלילים מאפריקה ומהבלקן, מוסיקה ערבית, היפ-הופ, דיסקו, פאנק עם נגיעות של אלקטרוניקה ממכרת.

שלישי, 16/7/19, 21:00

ליקוויד סלון הוא סופר גרופ המורכב מאמיר ברסלר על תופים (אבישי כהן, קותימאן אורקסטרה), ספי ציזלינג על חצוצרה (פאנק׳נ׳שטיין, האחים רמירז) ונומוק על קלידים (גילי יאלו, WA-A). בשילוב אלמנטים של מוסיקה אפריקאית וג׳אז.

לגרסה החיה של ההרכב מצטרפים אליסף בשארי על בס ורועי אביבי על גיטרה, וביחד הם מנגנים עיבודים ואינטרפרטציות שונות לקטעי האלבום, תוך מיזוג של מקצבים אפריקאיים ופסיכדליה ג׳אזית.

לפני ואחרי המופע, שירה אבן, דיג'ייאית מקומית מקבוצת ה”טכנודרום” בטיול מסביב לעולם בשלל שפות ומקצבים, עם נגיעות אוריינטליות ירושלמיות.

רביעי, 17/7/19, 21:00

הטברנה מתארחת באוברול - פסטיבל האופנה. על התקלוט אבו דיסקו - יואב סער ועטר מיינר, וביחד הם מלקטים את הקטעים הכי מרקידים לרצף שאי אפשר להשאר אליו אדישים.

חמישי, 18/7/19, 21:00

הטברנה מתארחת באוברול - פסטיבל האופנה. על התקלוט רדיו טריפ – צמד אספני התקליטים וחפרני המוזיקה עופר טל ואורי ורטהיים, מייסדי להקת התפוחים, ינגנו וינטג׳ גרוב פסיכדלי מרחבי העולם. סט על טהרת התקליטים.

שישי, 17/7/19, 12:00

חגיגת סיום הטברנה - שי צברי במופע טריו עם הרכב חוליית הקצב - ניר מנצור על תופים וקלידים והוד מושונוב על קלידים. 

לפני ואחרי המופע, די.ג’י בבא גוזמבא עם דרבוקות, היפ-הופ, בייסלנים, משהו בין טיול בג׳ונגלים של האמזונס לשוטטות לילית במיין באזר של דלהי עם עצירת ביניים בברונקס. מסביב לעולם עם מכונת תופים.

פרטים נוספים

  • איפה: מוזיאון מגדל דוד | שער יפו, ירושלים
  • מתי: שני – שישי, 12-19/7/19, פתיחת דלתות: 19:30 (למעט שישי), תחילת הופעה: שני – חמישי: 21:00, שישי: 12:00
  • עלות: הכניסה חופשית