איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

חוגגים סוכות בצריף בן גוריון

073-782-4559
בסוכות הזה בואו להתארח בצריף בן גוריון. כאן תמצאו סיורים תיאטרליים, סיור מודרך, פעילות יצירה וסוכה בה תוכלו להוסיף את הברכה שלכם ליום ההולדת ה-133 של בן גוריון. בנוסף מתקיימים סיורי שקט למשפחות עם בני משפחה עם צרכים מיוחדים
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

הפעילויות

סוכה ופעילות יצירה

בואו להתארח בסוכה הסמוכה לצריף בן-גוריון, ביתו המקורי של ראש הממשלה הראשון. בתוך הסוכה תוכלו לראות קישוטים המורכבים מברכות שקיבל בן-גוריון במהלך השנים, וכמובן שתוכלו להוסיף גם ברכות משלכם, לכבוד יום הולדתו ה-133, שיתקיים ב-16 באוקטובר.

סיורים תיאטרליים

בואו לפגוש בשחקנים מחופשים לדמויות מחייו של בן-גוריון, שיקחו אתכם לסיור תיאטרלי ברחבי האתר. בכניסה לצריף יחכה לכם שומר ראש מזדקן, שייזכר בימים בהם שמר על בן-גוריון, בהליכות הבוקר הקבועות שלו, בעבודה בשדה ובדיר ובזמן האירוח של מנהיגים מכל רחבי העולם.

לצד מפת התבליט הענקית של הנגב, תמתין חוקרת הנגב, שממש כמו בן-גוריון, שותפה לאותו "שיגעון" של להפריח את הנגב ולגלות את הסגולות שבו. החוקרת תספר על היתרונות שבנגב ועל הגידולים והפיתוחים שנמצאים בו.

בין צריפי הקיבוץ השכנים, תמצאו את הקיבוצניקית רותה, ממקימי שדה בוקר. רותה תשתף במפגשיה עם בני הזוג דוד ופולה בן-גוריון, על מה הביא למעבר הקיצוני מת"א אל המדבר ועל איך נראו חיי היום יום בקיבוץ באותם ימים.

פרטים נוספים

  • איפה: צריף בן גוריון | קיבוץ שדה בוקר
  • מתי: שלישי – חמישי, 15-17/10/19, 8:30-17:00, כניסה אחרונה שעה לפני הסגירה, סיור מודרך: 10:00, סיור תיאטרלי ופעילות יצירה: 11:00-15:00, סיורי שקט למשפחות עם בני משפחה עם צרכים מיוחדים בלבד: 17:00-19:00
  • עלות: ילד (עד גיל 18): 15 ₪, מבוגר: 20 ₪, סיור מודרך: בתוספת של 5 ₪ לאדם – בהרשמה מראש דרך האתר » 
  • פרטים נוספים בטלפון 073-782-4559

הקליקו לצפייה בכל אירועי סוכות 2019 »

התקשרו עכשיו לחוגגים סוכות בצריף בן גוריון: 073-782-4559

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

מדברים על חוגגים סוכות בצריף בן גוריון

חוות דעת, עדכונים מהשטח, שאלות ותשובות

תמונת פרופיל של המטייל האנונימי

היי,

מה תרצה לכתוב על חוגגים סוכות בצריף בן גוריון?