ביט: דיג'יי ואמנות הסאונד באשדוד

072-330-4721
בית אריה קלנג באשדוד מזמין אתכם לראות תערוכה ראשונה מסוגה העוסקת בדמות הדיג'יי, במוזיקה ובסביבה שלהם. מה בתערוכה? עבודות וידאו וסאונד לצד מייצבים אינטראקטיביים
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

בתקופה בה הדיג'יי כדמות וכמקצוע הפך לפופולארי ונחשק, בעידן שבו יצירה וידע נצרכים באופנים חדשים, התערוכה “דיג'יי ואמנות הסאונד / BEAT” מציגה מבט חדש על דמות הדיג'יי, על יצירה מוזיקלית, על הכלים השונים, על הטכניקות המשתנות, על התפתחות המקצוע, על אחורי הקלעים ועל האנשים שעומדים מאחורי התעשייה משנות ה-90’ ועד היום.

מה מחכה לכם בתערוכה

התערוכה מציגה מבט גלובלי על הנושא וגם את המבט המקומי על מוזיקה, דיג'אים והסביבה המאפשרת לאלו להתקיים תוך הצצה אל פס הקול של העיר אשדוד. לא מדובר בתערוכה של תמונות אלא בחווייה המתבססת על עבודות וידאו וסאונד לצד מייצבים אינטראקטיביים. בתערוכה משתתפים אמני סאונד, וידאו ומעצבים. 

המיצב המרכזי בתערוכה, "הסטודיו של האמן", מציג את האולפן של הדיג'יי, הסביבה בה הוא יוצר, חוקר, חולם, מסדר ומוציא לפועל את המוזיקה. במהלך התערוכה המייצב משמש גם כתחנת רדיו שתשודר כסטרימינג לייב בערוץ YouTube ייעודי וגם כ-Boiler room לייב בגלריה.  מה בתוכנית הרדיו? בכל פעם שילוב אחר בין בר מקומי-אשדודי לבין דיג׳יי אורח מוכר. 

עוד בתערוכה

"קיר אינסטגרם" – מייצב המציג צילומים של האולפן הבייתי של דיג'אים ואמני מוזיקה, Ashdod Mix – שיתוף פעולה בין אמני הסאונד והווידאו שי מלכה ושי קאן, אשר יצרו יחד על בסיס הקלטות, סאונד של העיר וצילומי וידאו, עבודה המייצגת את הפסקול של אשדוד. אמן הסאונד יוגב אמסלם לוקח את הצלילים של אשדוד ובאופן הפוך מזמין אתכם להתנסות ביצירה מוזיקלית ואינטראקטיבית.

גם עבודות וידאו וסאונד בשיתוף מכללת bpm ובהשתתפות מיטב הדיג'אים ואנשי מקצוע, יעניקו לכם הצצה אל אחורי הקלעים, יניחו קווי מתאר לאמנות של היצירה, יחשפו צדדים משעשעים של דיג'יי ויתנו גם את הקול הנשי במקצוע. ואחרון – “לילות אשדוד” של המעצבת יקטרינה אלכסנדרוב, מיצב אינטראקטיבי-אינטימי ברוח חיי הלילה בעיר, מזמין להצצה היסטורית למקומות בהם הכל מתחיל בסצנה המקומית .  

התערוכה היא פרי יוזמה של בית אריה קלנג ומתקיימת בשיתוף החברה העירונית לתרבות אשדוד ובתמיכת עיריית אשדוד, מכללת BPM וחברת Pioneer israel.

מלונות בארץ במחיר מעולה

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

אירועי הפתיחה | שישי, 17/1/20, 12:30

באירוע הפתיחה של התערוכה תוכלו ליהנות גם ממסיבת צהריים עם דיג'אים מקומיים ומחוץ לאשדוד ומהופעות לייב בשיתוף הברים בעיר.

פרטים נוספים

  • איפה: בית אריה קלנג, בית האמנים החדש בגבעת יונה | יאיר 2, אשדוד
  • מתי: פתיחה: שישי, 17/1/20, 12:30, נעילה: חמישי, 16/4/20, שעות פעילות: ראשון – חמישי, 8:00-18:00, שישי, 9:00-13:00, שבת – סגור
  • עלות: הכניסה חופשית
  • פרטים נוספים בטלפון 072-330-4721

התקשרו עכשיו לביט: דיג'יי ואמנות הסאונד באשדוד: 072-330-4721

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על ביט: דיג'יי ואמנות הסאונד באשדוד

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

מלונות בארץ במחיר מעולה

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג